Wpis z mikrobloga

Oczywiście że jest futuryzm i to na wielu płaszczyznach.
Ludzie mieszkają w megabudynkach które same w sobie są jak całe miasto. Coś takiego jest obecnie widoczne wyłącznie w Hong Kongu ale na mniejszą skale.
Do tego w fabule masz przedstawiony futurystyczny socjal, kupujesz pakiet i masz prywatną karetkę i kolesi z karabinami na zawołanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co tworzy jeszcze większy podział szlachty od biedy itd
Pewnie
@Polybius1984: Znaczy miałem na myśli że skończy się na tym że to będzie zwykła gra i brawie brak futuryzmu albo tylko takie zupełnie oczywiste i wyświechtane która i tak za bardzo nie mają wpływu na nic.
Weź taki wszczep - oko bo wykrywania ważnych przedmiotów. No ale futuryzm, nigdy tego nie widziałem ani takiej funkcji w grze...
@look997: napewno będzie dużo futuryzmu. Nie wiem czym się martwisz szczerze powiedziawszy. Wygląda na to że za bardzo "nerwicujesz" nad samą wizją gry, chcąc żeby była ona "taka, a nie inaczej", a nie wiadomo czego Ty chcesz, więc jeśli chcesz to napisz na https://forums.cdprojektred.com/index.php?forums/cyberpunk.31/ tj. forum CDPR, tam masz odpowiednie wątki, możesz napisać o swoich obawach.
Pozdrawiam <3
Roboty, wszczepy, holograficzne ekrany, niezbyt liczne awionetki bez śmigieł ani skrzydeł i... to wszystko?


@look997: Z wywiadów wiemy, że wszczepy są bardzo istotne. I są bardzo ważnym elementy zarówno lore jak i mechaniki gry.