Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że #sziszucontent wołam ale mam ankietę! Moi drodzy ostatnie wpisy @Axelio uświadomiły mi, że wielu z was nie wie czym są i do czego służą poświadczenia wydawane przez konduktorów. Mogę o tym napisać albo o tym co planowałem tydzień temu - zdecydujcie proszę jaki temat poruszyć. Zdjęcie poglądowe xD

1. To będzie o dokumentach, poświadczeniach, które możecie uzyskać od drużyny konduktorskiej o dowiecie się po co one są i do czego was uprawniają.

2. Tutaj z kolei poruszę temat drużyn konduktorskiej i ich obowiązków, a także UPRAWNIEŃ poza standardową kontrolą biletów, a także takie zagadnienia kiedy najlepiej nam poprzeszkadzać (np. lepiej nie robić tego, gdy kontrolujemy bezpieczeństwo na składzie XD)

EDIT: TAK NAPISZĘ O OBU, CHODZI TYLKO O KOLEJNOŚĆ. Jeszcze raz przepraszam za wołanie wszystkich, ale chce wiedzieć o czym napisać jutro a o czym za te 2 tygodnie, bo może macie jakieś potrzeby. A jak zawsze zachęcam do pytania na pw czy tutaj. To zawsze daje mi pojęcie o tym czego potrzebujecie w kwestii informacji.

#pkp #intercity
Shishu - Przepraszam, że #sziszucontent wołam ale mam ankietę! Moi drodzy ostatnie wp...

źródło: comment_3CA8d7pfwlxbshGrLC5W9e7hNE1ZPeGG.jpg

Pobierz

Jaki temat poruszyć w następnym wpisie?

  • Dokumenty, które konduktorzy dają podróżnym 69.6% (648)
  • Drużyna konduktorska na pokładzie pociągu 30.4% (283)

Oddanych głosów: 931

  • 26
EDIT: TAK NAPISZĘ O OBU, CHODZI TYLKO O KOLEJNOŚĆ. Jeszcze raz przepraszam za wołanie wszystkich, ale chce wiedzieć o czym napisać jutro a o czym za te 2 tygodnie, bo może macie jakieś potrzeby. A jak zawsze zachęcam do pytania na pw czy tutaj. To zawsze daje mi pojęcie o tym czego potrzebujecie w kwestii informacji.


@Shishu: napisałeś że i tak napiszesz o obu, wiec nie robi Ci różnicy dla ilu
@Duncan58: jak zobaczylem ze ludzie tego chca, pierwotny wpis byl bez tego

@Luris: to we wpisie o poswiadczeniach,ogolem te wydane w ic na ogolnych zasadach nie obowiazuja,ale tez zalezy jakie.

@Brant: napisz na pw ze szczegółami bo tutaj to żeś się popisał XD
@Shishu nie da się rozpocząć konwersacji przez aplikację więc napiszę tu. Chcę jechać połączeniem jak na obrazku. Jeżeli pociąg KD złapie opóźnienie i nie przesiądę się na IC to czy poświadczenie z KD będzie honorowane w IC? Czy lepiej w ogóle nie ryzykować takiego połączenia bo 9 minut to za mało na przesiądę. Dawno nie jeździłem pociągami to nie wiem jak z opóźnieniami :)
Brant - @Shishu nie da się rozpocząć konwersacji przez aplikację więc napiszę tu. Chc...

źródło: comment_AOEV4T6PGg7IpZmcZfhG4oxntbqMDSgd.jpg

Pobierz
@Brant: mając bilet na ten pociąg IC możesz poprosić o skomunikowanie w przypadku małego opóźnienia konduktorkę z KD, ale np. jeśli odmówią to poświadczenie z KD wypisane na bilecie IC (ręcznie z pieczątką) upoważniałoby Cię do jazdy następnym pociągiem IC do Krakowa
@Shishu ok, w takim razie wydrukuję bilet ;) ma jeszcze opcje dojechania do Wrocławia busem(30 min na przesiadke), jednak patrząc co się dzieję na A4 zaryzykuje 9 minut zapasu pociągiem ;)