Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że #sziszucontent wołam ale mam ankietę! Moi drodzy ostatnie wpisy @Axelio uświadomiły mi, że wielu z was nie wie czym są i do czego służą poświadczenia wydawane przez konduktorów. Mogę o tym napisać albo o tym co planowałem tydzień temu - zdecydujcie proszę jaki temat poruszyć. Zdjęcie poglądowe xD

1. To będzie o dokumentach, poświadczeniach, które możecie uzyskać od drużyny konduktorskiej o dowiecie się po co one są i do czego was uprawniają.

2. Tutaj z kolei poruszę temat drużyn konduktorskiej i ich obowiązków, a także UPRAWNIEŃ poza standardową kontrolą biletów, a także takie zagadnienia kiedy najlepiej nam poprzeszkadzać (np. lepiej nie robić tego, gdy kontrolujemy bezpieczeństwo na składzie XD)

EDIT: TAK NAPISZĘ O OBU, CHODZI TYLKO O KOLEJNOŚĆ. Jeszcze raz przepraszam za wołanie wszystkich, ale chce wiedzieć o czym napisać jutro a o czym za te 2 tygodnie, bo może macie jakieś potrzeby. A jak zawsze zachęcam do pytania na pw czy tutaj. To zawsze daje mi pojęcie o tym czego potrzebujecie w kwestii informacji.

#pkp #intercity
Pobierz Shishu - Przepraszam, że #sziszucontent wołam ale mam ankietę! Moi drodzy ostatnie wp...
źródło: comment_3CA8d7pfwlxbshGrLC5W9e7hNE1ZPeGG.jpg

Jaki temat poruszyć w następnym wpisie?

  • Dokumenty, które konduktorzy dają podróżnym 69.6% (648)
  • Drużyna konduktorska na pokładzie pociągu 30.4% (283)

Oddanych głosów: 931

  • 26
@Brant: a to już od zasięgu zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to nie wiem jak wygląda sytuacja z opóźnieniami KD na tej linii, może warto spytać konduktorkę KD z tego rejonu?XD spytaj @SzaraSara na pw to się dowiesz jak często ma opóźnienia :D
@Brant Dzisiaj dojechał +15 minut, bo pociąg jedzie od Węglinca, zawsze bezpieczniej podejść do obsługi od razu powiedzieć ze masz przesiadke na pociąg do Przemyśla (nie musisz mówić ze wysiadasz w Krakowie xD) większe szanse. Ale Twoj IC tez często doznaje opóźnień, wiec są szanse