Wpis z mikrobloga

#rower #rowery #druk3d #drukarki3d #drukarka3d

Potrzebuję osłony na łancuch do roweru, bo mi się spodnie od smaru zabrudzają od jazdy, ile mniej więcej może kosztować zlecenie komuś wydrukowania czegoś takiego na drukarce 3D?

Żaden sklep/serwis rowerowy co się pytałem (a pytałem się już chyba w 5-6 miejscach) nie był w stanie mi sprzedać takiego kawałka plastiku, więc szukam alternatyw.
  • 17
  • Odpowiedz
masz projekt czy trzeba to zrobić? Ogólnie to będzie drogo :)


@Mirek007: wklej zdjęcie roweru mireczku od strony napędu to coś poradzimy ( ͡º ͜ʖ͡º) Najlepiej jeszcze napisz jaka korba (ile zębów), jak długi chainstay itd. Nie do każdego roweru da się to sensownie zamontować niestety.
  • Odpowiedz
@Gixaar: Mi mówili w sklepach i serwisach rowerowych, że do mojego roweru nigdzie nie dostanę. Zakładałem, że znają się na rzeczy. Zaraz wrzucę zdjęcia.
  • Odpowiedz
ile bez, a ile z? +/-


@Mirek007: musiałbyś pytać na odpowiedniej grupie FB, bo ja się tym nie zajmuję. Dosyć spory element, więc pewnie długo by się drukowało. A jak długo to i drogo :)
  • Odpowiedz
@Mirek007 ooo panie, mi to się wydaje że po prostu zbyt dużo smaru masz na łańcuchu :D może spróbuj go wymyc i jakimś innym olejem smarować bo ten jest zdecydowanie zbyt gesty
  • Odpowiedz