Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, pierwszy wpis na #mirko także proszę o wyrozumiałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planuje zmienić sieć z #plus na #mobilevikings no limit lub #redbullmobile SieMa na kartę, przejrzałem porównania i zestawienia #tabelkigsm, lepiej wygląda oferta wikingów, ale chciałbym poznać Wasze zdanie w tej sprawie. Rozważam jedynie opcje #prepaid. Przewiduje jedno doładowanie na miesiąc max 30zł. Sporo dzwonię, SMSy rzadziej natomiast przydałby się duży pakiet danych na internety. Mirki spod tagu #tychy ktoś używa jednego albo drugiego, jak z zasięgiem ?

#nakarte

Co lepiej wybrać ?

  • mobilevikings no limit 25 89.7% (26)
  • redbull mobile SieMa na karte 10.3% (3)

Oddanych głosów: 29

  • 27
@iGopher: Witaj. Mam to, czego szukasz, wystarczy, że kupisz starter plusha do 100 GB po doładowaniu. W ramach tego startera będziesz miał aktywną promocję Plush Internet Promo BS, dzięki której za każde doładowanie dostaniesz dodatkowy transfer:
● 5 zł - 9,99 zł - 100 MB + Facebook,
● 10 zł - 19,99 zł - 1 GB + Facebook,
● 20 zł - 24,99 zł - 3 GB + Facebook,
● 25
@iGopher: rzeczywiście, w tej samej cenie 25zł ma 5GB więcej neta - to już od Ciebie zależy czy jest Ci potrzebne aż 15GB czy lepiej mieć 10GB, ale zrobić to bez wychodzenia z domu do salonu, aby pokazać swój dowód tożsamości i zarejestrować numer (nowy numer, więc trzeba też zmarnować czas, aby podać go wszystkim, którzy go nie mają, zmieniać go w banku, urzędach itp.) Jak Ci się chce to rzeczywiście
@MichaelT128: Koniec końców Play to nasz główny partner w infrastrukturze, więc jeżeli poobrażają się na siebie z innymi sieciami, to pupa ¯\_(ツ)_/¯ - póki co wszystko bzika, załoga jest zadowolona i będziemy w pocie hełmów pracować, by tak zostało.

@schreder: Tak, działa LTE, ale nie ma co owijać w bawełnę, prędkość spada do 3mb/s ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego nie będziemy nikogo przeciągać na siłę -
@bellazi: rzeczywiście we wpisie nie wspomniałem o tym, ale raczej chciałbym przenieść numer jeżeli bym już zmieniał operatora, argument o podawaniu wszystkim i wszędzie nowego numeru rzeczywiście potrafi zniechęcić ;)
@iGopher: jestem od ponad roku, wcześniej byłem w virgin i w plushu. Plush ma dla mnie tragiczny zasięg w porównaniu do Vikingów (przynajmniej tam gdzie ja się poruszam). No i oferta jest miodzio i bez kruczków. A to że internet się kumuluje to już w ogóle bajka. A! No i jeszcze autodoładowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aroo_czarny: jedyny problem który widzę to fakt, że kurier może przyjechać z dokumentami wstępu na drakkar w godzinach, w których trudno mnie zastać - to chyba jedyna rzecz która w jakiś sposób mnie jeszcze wstrzymuje z decyzją ;)
@iGopher: @bellazi: Trochę rozwiejemy wątpliwości - numer u nas też można przenieść, nie musisz mieć nowego. To, co bellazi miał na myśli, to fakt, że przy przenoszeniu z Plusa do Plusha nie trzeba go rejestrować. Ale, tu niespodzianka, u nas też nie trzeba. Twoje dane są już u operatora, więc jedyne czego potrzebujemy, to podpisania przez Ciebie dokumentów przy kurierze i tyle. Nie ma chodzenia z dowodami do salonów, na