Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra murki pomóżcie bo jestem kiepski into #zwiazki
Jest dziewczyna co mi się podoba. na razie tylko z nią kręce nic pomiedzy nami nie było nawet się nie całowaliśmy, raz się przytuliliśmy ze dwa razy za rękę złapaliśmy tyle z fizycznych relacji, ale z tych bardziej psychicznych to tak: tytułuje się moja żoną, opowiada mi o swoich problemach których normalnemu człowiekowi by nie powiedziała i ogólnie dużo ze sobą gadamy, nawet powiedziała że się do mnie przywiązała. Ja otwarcie mówie jej że mi się podoba i że na nią lecę, ona mi tego nie powiedziała. To jest dziewczyna A nazwijmy ją dla Przykładu Karolina.
Mamy wyjazd firmowy i będzie tam dziewczyna B nazwijmy ją przykładowo Madzia. Ten wyjazd firmowy był też rok temu i tak się złożyło że skończyłem w łóżku z Madzią na tym wyjeździe. Otóż w tym roku Madzia też jedzie na ten wyjazd i jest duże "ryzyko" powtórki z rozrywki.
to był opis sytuacji teraz dylemat:
1. Czy w porządku wobec Karoliny jest iść do łóżka z inną dziewczyną podczas gdy się znamy. Nie wiem nawet czy coś z nią wypali bo tego się nigdy nie wie, może mieć na mnie bardzo #!$%@?, tego nie wiem.
2. Problem techniczny jest taki że na wyjeździe będzie koleżanka Karoliny która jak zobaczy mnie z Magdą to wszysciutko jej prawdopodobnie wypapla jak to baby mają w zwyczaju, ale to jest do ominięcia jakimś cudem
Bardziej spać mi nie daje problem nr 1
ruchać czy nie ruchać o to jest pytanie
#zwiazki #feels #pytaniedoeksperta
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdr i z fartem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: My Ci mamy powiedzieć co czujesz do Karoliny? Sam musisz zastanowić się na poważnie co czujesz i co chcesz, a następnie zachować się należycie w zależności od poziomu lojalności jaki prezentujesz.

Osobiście gdybym był w takiej relacji, to nie przespałbym się z inną. A przede wszystkim porozmawiałbym na poważnie o tej relacji przed wyjazdem, aby nie wyszła taka chora sytuacja, że prześpię się z Magdą, a po powrocie nagle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. To od Ciebie zależy, Ty wiesz jakie masz intencje wobec Karoliny. Ja jak się z kimś spotykam w jednoznacznym celu to z innymi do łóżka nie latam, bo przecież dlatego się za kimś uganiam, bo ją chce bzyknąć, a nie inną :D
2. To se daruj jak nie chcesz spieprzyć z Karoliną, Madzia to tylko cipka, nie ta to inna będzie.

btw, Karolina Ci daje oczywiste znaki, a
  • Odpowiedz
AgresywnyZiomek: Jak dla mnie ta twoja relacja z Karoliną bardziej brzmi jak friendzone. Ale załóżmy, że tak nie jest i ty podobasz się jej tak samo, jak ona tobie. Nie jesteście w związku i oczywiście wolno ci ruchać się z kim chcesz, ale jeśli ona się o tym dowie to myślę, że straci zainteresowanie (no bo nigdy podbijasz do niej, a tu nagle pakujesz się komuś innemu do łóżka). Rób jak
  • Odpowiedz