Wpis z mikrobloga

w sumie to żałuje tylko jednego, tego że goha nie wykupiła mieszkania i że nie jest własnościowe, jakby było to by bez problemu z niego #!$%@?ła grubasa i grubemu by się pod dupą zapaliło bo nie miałby skąd streamować cyrku na melinie.
Nawet mi jej trochę żal, bo wystarczy sobie przejrzeć pare shotów że goha z jacą próbowali powstrzymać przemienianie urzędniczej w meline już od samego remontu i chcieli żeby #!$%@?ł
#danielmagical
  • 14
@BolecStolec: no a komu może dziękować za ten stan? inb4 to alkoholiczka
Tak wiem, że to alkoholiczka ale synek na pewno jej pomógł tym, że w jej mieszkaniu przez większość dni tygodnia od ponad roku jest nieustanna impreza i przechowalnia lokalnych meneli albo tym, że przez dłuższy czas nawet nie mogła się spokojnie wysrać bo grubas montował kamerkę w kiblu, albo w ogóle się nie mogło wysrać bo #!$%@? kibel a
@whackey: Też mi ich troche żal, ale to alkoholicy którzy nie poszliby na odwyk i wciąż chlali. Mieszkania by nie spłacali, i prędzej czy później by coś musieli z nimi zrobić. A tak chociaż mają jak żyć przez tucznikala, i nie muszą chodzić do roboty, a wątpię że by poszli.
@whackey: To już od dawna nie jest jej dom, niestety albo stety w Polsce mamy takie prawo że nie można wywalić kogoś od tak tylko trzeba mu załatwić lokal zastępczy, tylko dlatego nadal są na Urzędzniczej.

A co do magicala to możliwe że on się po prostu na niej mści za zniszczone dzieciństwo, i będzie na niej zarabiał dopóki się nie przekręci, bo jakby mu faktycznie zależało to już dawno zabrał
@Moted: Za jakie zniszczone dzieciństwo xD
Fakt, była bida, było chlanie, ale miał co żreć, miał za chodzić do szkoły, miał komputer internet, nikt go nie #!$%@?ł ani nie robił notorycznych awantur
@whackey: skad to wiesz? ona pila jak jeszcze w ciazy byla z nim i z Ukim, kazde dziecko z innym menelem i #!$%@? sie z innymi, w tym z Maciora. No faktycznie, sielanka ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wybielaj menelicy bo sama sie doprowadzila do takiego stanu. To nie Klan tylko Urzednicza i kazda postac jest skomplikowana, tu nie ma czarnobialych postaci ( ͡° ͜ʖ
@whackey: " ale miał co żreć" - chleb z masłem i solą. Super jedznie
"miał za chodzić do szkoły" szkoła jest darmowa
"miał komputer" Komputer to sobie kupił na kredyt, za swoje wypracowane na słuchawce xD
"nikt go nie #!$%@?ł" - Maciora, drugi gach gohy i ojciec Łukasza mu połamał palca
"nie robił notorycznych awantur" - A można wiedzieć, skąd takie info? Nie wiesz, jak u nich było dokładnie
Grubas mści
@whackey: Mało to razy przyłaził kij wie kto i siedzieli w kuchni ? Goha od zawsze pewnie sprowadzała kij wie kogo i pociągała. Najgorsze jak dla mnie w tym wszystkim jest to że ona już tak jest w nałogu że dla alko by zrobiła kiełbe.
@ZnawczyniTematu: Sądzę że na początku jeszcze miał jakąś empatię w sobie, a obecnie wyzbył się jakiegokolwiek uczucia do menelicy. Obserwacja na youtube shotów, na których widzi że jego matka defekuje w sposób niekontrolowany, jest ciągle pijana i jest po prostu żulem skutecznie wyprała go z emocji pozytywnych. Myślę że z premedytacją ją wykorzystuje, bo zdaje sobie sprawę że jest już po niej.