Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: ja 3 miesiące na redukcji no kurła
#!$%@?łbym pierś z kurczaka na zmiane z ryzem makaronem i kaszami XDD

u mnie 15-16 zł pierś z kurczaka bez skóry 1 kg
150g*4 = 600 g 100 * 3 = 300 g 900 gram zaokrąglamy to

15 * 4 tygodnie = 60 złotych piers z kurczaka XD (zamiennie oczywiscie inne mieso ryby itp. ale dla kalkualcji biere jedno)

plus jeden dzien zostaje
@chilling: Na samo jedzenie przez miesiąc miałem 800zł. Nie, nie pracowałem na pół etatu lub za jakieś 6zł za godzinę. 500 szło na wynajęcie pokoju wraz z rachunkami, 600 za miesiąc za studia, jakaś 100 na doładowanie telefonu i bilety do pracy. Zostawało jakoś 800zł.
robimy dwa razy ryż 6 zł 8 porcji

robimy dwa razy kasza 6 zł 8 porcji

robimy 2zł 1kg ziemniaków 5 porcji

łącznie 21 porcji = 21 dni - 10 złotych


@GrzegorzJestem: Jak żeś to wyliczył teoretyku bajko pisarzu jak za sam ryż masz 6zł plus kasza 6zł to wychodzi 12zł za 16 dni ledwo? Poza tym biedne trochę te porcje skoro chcesz masę jeszcze na siłce robić...
@chilling Jeśli doliczasz jakieś wyjście, alko, przekąski, to kasa leci. Za urozmaicenie diety płacisz. Nie każdy jest w stanie codziennie jeść ryż z kurczakiem, to kwestia priorytetów. ;-) Dla mnie jedzenie to przyjemność, ale też kwestia zdrowia. A różnorodność to jeden z filarów dobrej diety.
@chilling: 430zł na jedzenie na miesiąc to normalne żarcie, nie jakieś śmieci, wystarczy samemu gotować.. Od 6 lat tak żyję. Jak nie jesz często na mieście i nie pijesz co tydzień.