Wpis z mikrobloga

@Navari: Uwielbiam te spekulacje i domysły krążące wokół wydawnictwa, które ma się ukazać, gracze prześcigają się w wyobrażeniach, mając strzępki informacji. A i tak na sam koniec Kojima okazuje się absolutnie nieprzewidywalny. Jego produkcje są po prostu nieszablonowe i właśnie to jest w nich piękne. Zostawiają gracza z długimi dniami pełnymi pustki w sercu i masą przemyśleń po skończeniu gry.

Ale z grami jest trochę jak z filmami, tak jak
  • Odpowiedz
On tworzy te gre dla takich jak ja i wiele innych osób i ja jak i pewnie reszta z tego co czytam subreddita jest zadowolona. Więc prosze, nie zabieraj nam tego bo Tobie sie nie podoba. Są inne gry, jest różnorodność i to jest w grach piękne.


@Navari: Nic ci nie zabieram mając obawy co do poczynań uwolnionego Kojimy. Sam jestem fanem jego dotychczasowej twórczości ale tu jakoś to się kupy nie trzyma. Strasznie mi to przypomina te mniej udane książki Stephena Kinga gdzie początkowy ciekawy koncept ginie pod falami przesadnie udziwnionych głupot. Przez co zamiast wzbudzać zachwyt wywołują zażenowanie.

Doszliśmy do poziomu na którym są filmy gdzie możesz wybierać co chcesz doświadczyć. Masz blockbustery, masz tasiemce, masz też ambitnych twórców jak i ambitne nieszablonowe dzieła.

Ja osobiście nienawidze mocno generycznych gier pokroju Ubi Game czy EA Game więc dlaczego mam być skazany na granie
  • Odpowiedz