Wpis z mikrobloga

W znalezisku Pierwszy gwardzista w turbanie #rakcontent jakich mało, MUZUŁMANIE, UPADEK ANGLII, KYRLE ELEJSON!?!, drogie #4konserwy to nie muzułmanin, to Sikh.
Użytkownik @NoMercyIncluded dodał takie złoto że aż mi kapcie spadły z nóg, złoto które pomoże wam zrozumieć kim są Sikhowie:

Ten facet w turbanie to SIKH.

Wiesz, kim byli Sikhowie?


W czasach, gdy twoi potomkowie byli chłopami odrabiającymi pańszczyznę w obsranych gaciach, oni zajmowali się handlem w północno-wschodnich Indiach.

Ich głównym materiałem eksportowym był CZYSTY W------L.

Gdy muzułmanie najechali Indie (co szło im całkiem nieźle), dopiero Sikhowie trochę się zirytowali, zjednoczyli Indie i wykopali islamistów za Kotlinę Kaszmiru.

Sikhowie wyznają religię, według której powinni być prawi i solidni - cokolwiek robią, starają się robić to dobrze. A że z reguły byli żołnierzami, więc najczęściej bardzo solidnie zabijali i nie dawali się zabić.

Nawet zadufani w sobie Brytyjczycy szanują tych złodupców tak bardzo, że pozwalają im nosić b--ń, nakrycia głowy w samolotach lub, jak podaje artykuł, przy sprawowaniu różnych honorowych funkcji.


Jest to o tyle istotne, że w przeciwieństwie do typowego brudnego, zapoconego, pryszczatego wykopka, takiego jak ty, badass Sikh spełnia pięć zasad Sikhizmu:

- długie, zadbane włosy, przykryte nakryciem, także elegancka broda - twój żałosny koper nawet się nie umywa, o zakolach nawet nie wspomnę;

- rytualny drewniany grzebień, którym czeszą się co najmniej dwa razy dziennie - symbol czystości i uporządkowania. Przejedź ręką po swoich zapoconych włosach, kucu, i poczuj różnicę.

- żelazną bransoletę, jako symbol przynależności do ogółu, wyalienowany anonie, oni mają świadomość społeczną i dlatego odnajdują się na całym świecie;

- porządna, czysta, bawełniana bielizna - zastanów się, kiedy ostatnio zmieniałeś te zapocone gacie za 5zł i pomyśl, że każdy Sikh w dowolnej chwili ma lepsze i czystsze, niż twoje kiedykolwiek;

- Kirpan - rytualny nóż bojowy. Normalnie są wielkości wystarczającej, by obciąć twój durny łeb jednym cięciem, ale najczęściej noszą miniaturowe wersje, by przegrywy twojego pokroju nie robiły w gacie na widok potężnego Sikha. Mogą je nosić publicznie na terenie Wysp Brytyjskich. Głównie dlatego, że nikt nie ośmielił się im tego zabronić.


@NoMercyIncluded
Szacun!
https://www.wykop.pl/link/4357597/comment/55766147/#comment-55766147

#neuropa #anglia #bekazprawakow #swiat #bekazpodludzi #wojsko #pasta
saakaszi - W znalezisku Pierwszy gwardzista w turbanie #rakcontent jakich mało, MUZUŁ...

źródło: comment_Lw94at5R1vYLNvVleFGfuSsVZN15HYtC.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@saakaszi Przecież tam były góra dwa komentarze opisujące tego człowieka jako muzułmanina i 50 komentarzy poprawiających, że to sikh XDDD terax jeszcze wpis oddzielny
  • Odpowiedz
@saakaszi: Sikhowie to mega spoko goscie. Jednym z filarów ich wiary jest pomaganie ludziom w potrzebie, i tak np w Warszawie zrzeszyli sie jako Warsaw Seva Association i kilka razy w tygodniu dokarmiaja bezdomnych serwujac im obledne curry, ryz, kawe i inne smakolyki. Poza tym spedzilem troche czasu za granica i mialem kontakt m. in. z Sikhami i nigdy nic zlego z ich strony mnie nie spotkalo, wrecz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@saakaszi Ekspertem od indii nie jestem i się nie znam ale gdzieś słyszałem, że Sikhowie to jakaś mieszanka religijna która powstała z połączenia islamu i hinduizmu, nie jest tak? A posiadanie w wojsku takiego Sikha to według mnie powód do dumy bo to sławni wojownicy a poza tym świadectwo dobrych relacji z byłymi koloniami.
  • Odpowiedz
@Pouek: Lubię bardzo formacje posiadające własny styl, może poza Gwardią Szwajcarską, bo urwali się z poprzedniej epoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

potomkowie

@Sepia: Babol :D To naprawdę zabawne, bo mało kto to zauważył, a w każdym razie na pewno nikt z docelowych odbiorców, przypadek? XD
  • Odpowiedz