Wpis z mikrobloga

W znalezisku Pierwszy gwardzista w turbanie #rakcontent jakich mało, MUZUŁMANIE, UPADEK ANGLII, KYRLE ELEJSON!?!, drogie #4konserwy to nie muzułmanin, to Sikh.
Użytkownik @NoMercyIncluded dodał takie złoto że aż mi kapcie spadły z nóg, złoto które pomoże wam zrozumieć kim są Sikhowie:

Ten facet w turbanie to SIKH.

Wiesz, kim byli Sikhowie?


W czasach, gdy twoi potomkowie byli chłopami odrabiającymi pańszczyznę w obsranych gaciach, oni zajmowali się handlem w północno-wschodnich Indiach.

Ich głównym materiałem eksportowym był CZYSTY #!$%@?.

Gdy muzułmanie najechali Indie (co szło im całkiem nieźle), dopiero Sikhowie trochę się zirytowali, zjednoczyli Indie i wykopali islamistów za Kotlinę Kaszmiru.

Sikhowie wyznają religię, według której powinni być prawi i solidni - cokolwiek robią, starają się robić to dobrze. A że z reguły byli żołnierzami, więc najczęściej bardzo solidnie zabijali i nie dawali się zabić.

Nawet zadufani w sobie Brytyjczycy szanują tych złodupców tak bardzo, że pozwalają im nosić broń, nakrycia głowy w samolotach lub, jak podaje artykuł, przy sprawowaniu różnych honorowych funkcji.


Jest to o tyle istotne, że w przeciwieństwie do typowego brudnego, zapoconego, pryszczatego wykopka, takiego jak ty, badass Sikh spełnia pięć zasad Sikhizmu:

- długie, zadbane włosy, przykryte nakryciem, także elegancka broda - twój żałosny koper nawet się nie umywa, o zakolach nawet nie wspomnę;

- rytualny drewniany grzebień, którym czeszą się co najmniej dwa razy dziennie - symbol czystości i uporządkowania. Przejedź ręką po swoich zapoconych włosach, kucu, i poczuj różnicę.

- żelazną bransoletę, jako symbol przynależności do ogółu, wyalienowany anonie, oni mają świadomość społeczną i dlatego odnajdują się na całym świecie;

- porządna, czysta, bawełniana bielizna - zastanów się, kiedy ostatnio zmieniałeś te zapocone gacie za 5zł i pomyśl, że każdy Sikh w dowolnej chwili ma lepsze i czystsze, niż twoje kiedykolwiek;

- Kirpan - rytualny nóż bojowy. Normalnie są wielkości wystarczającej, by obciąć twój durny łeb jednym cięciem, ale najczęściej noszą miniaturowe wersje, by przegrywy twojego pokroju nie robiły w gacie na widok potężnego Sikha. Mogą je nosić publicznie na terenie Wysp Brytyjskich. Głównie dlatego, że nikt nie ośmielił się im tego zabronić.


@NoMercyIncluded
Szacun!
https://www.wykop.pl/link/4357597/comment/55766147/#comment-55766147

#neuropa #anglia #bekazprawakow #swiat #bekazpodludzi #wojsko #pasta
saakaszi - W znalezisku Pierwszy gwardzista w turbanie #rakcontent jakich mało, MUZUŁ...

źródło: comment_Lw94at5R1vYLNvVleFGfuSsVZN15HYtC.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@saakaszi: Najlepsze są płacze wykopków nad "łamaną tradycją", gdy nie rozumieją, że właśnie dla Imperium Brytyjskiego, które miało tereny na całym świecie, tradycyjne było wcielanie lokalnych sił do swojego wojska - a tym, co się zasłużyli przyznawane były osobne mundury, akcesoria i regimenty.

Ale idiota tego nie pojmie.
  • Odpowiedz
@saakaszi: W zasadzie taguj #pasta, może się przyjmie, ja rzadko przeglądam główną i pewnie omijam większość znalezisk o turbanach dekadencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może ktoś ulepszy pastę, bo chyba za mało tam #!$%@? i #!$%@?, by przeciętny odbiorca głównej przyswoił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
warto dodać, że Sikhowie od wielu lat służą Wielkiej Brytanii, jako mieszkańcy jednej z kolonii


@wiseguy43: Pominąłem ten wątek, żeby nie przeciągać pasty, pewnie i tak większość buców nie doczyta do końca :/
Zresztą naprawdę nie wiem, jaki mają stosunek teraz do Brytyjczyków, sporo było tam mieszania przy podziale Indii, a potem wewnętrzne tarcia między militarną frakcją Sikhów a rządem... Nigdy tego porządnie nie przestudiowałem, a trochę boję się pytać kolegi
  • Odpowiedz
Aha, dodam, że moi przodkowie też odrabiali pańszczyznę, chociaż pewnie mieli czyste gacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pasta ma wydźwięk ofensywny, gdyż jest odpowiedzią na te kucowate mądrości o islamistach w turbanach, nie mam nic do własnego narodu i żaden ze mnie wannabe kosmopolita.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Mnie #!$%@?ł koleś dowodzący że armia to ma być jednolita, że standardy, tradycja, #!$%@? - armia klonów ma być i koniec, żadnych odmienności, bo tradycja, i tak dalej.

I facet mówi o brytyjskiej armii, gdzie tego typu odmieńcy służą... od wieków. Po bitwie pod Saragarhi 21 Sikhów otrzymało równoważnik Krzyża Wiktorii - 1897 rok.

A ziomal będzie fajfoklokom o tradycji #!$%@?ł, że jak to wszyscy muszą tak samo wyglądać, bo
  • Odpowiedz
@saakaszi: Warto też dodać, że przy całej swojej waleczności i srogiej aparycji Sikhowie są w zdecydowanej większości niesamowicie przyjacielscy i uprzejmi, a także zawsze gotowi do pomocy potrzebującym. Niezależnie od tego czy jesteś chrześcijaninem czy hindusem, białym czy czarnym, jeśli wejdziesz głodny do świątyni Sikhów to ugoszczą Cię jak swojego.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Po prostu wyznają zasadę, że każdy jest godzien szacunku, chyba, że sam obali tą wersję. A wtedy nie mają litości (za co ich też lubię, nick zobowiązuje) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze charakteryzuje ich wers

Demons run when a good man goes to war


Proszę nie bić, wiem, że cały utwór ma inny kontekst, po prostu tak mi się kojarzy
  • Odpowiedz
@saakaszi A co jeśli moimi przodkami przed chlopem obrabiajacym panszczyzne był przedstawiciel praindoeuropejczykow, których odlam trafił również do Indii i pewnie część krwi mojej i takiego Sikha może być wspólna. Ogólnie te argumenty przez to, że sprowadzają się do obrażania innej osoby, nazwanej "kucem", a w mniejszym stopniu były pisane dla merytorycznej dyskusji, to uważam że autor komentarza z tego wpisu też nie jest osobą, z którą można normalnie podyskutować.
  • Odpowiedz