Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki (szczególnie Mirabelki) co sobie pedałują tu i ówdzie. Potrzebuję damskich szortów rowerowych z wkładką... ale takich nieortodoksyjnych, najlepiej dość krótkich i z niskim stanem (nie lubię sobie spodenek pod cycki podciągać)... Znalazłoby się coś? czy opcja "pieluchowa" to już tylko pro, aerodynamiczne getry do kolan? #rower
  • 17
@Lorenzo_von_Matterhorn: zakładając, że to różowe to spodenki przecież bez problemu zmieściłabym tam bieliznę.... ale rozumiem podejście, wiem że ci bardziej pro jeżdżą bez. A co do niskiego stanu- po pierwsze nie lubię jak coś mnie uciska wyżej, po drugie jestem amatorką, która sobie pyka z 30-40km jakimiś tam podmiejskimi leśnymi drogami i często nie jeżdżę w koszulce tylko sportowym topie/staniku.
@WarthogX: Troszkę za wysoki stan, ale warte uwagi bo przynajmniej nie takie długie. Gdzieś mi się nawet ta firma w artykułach apropos spodenek przewinęła (że całkiem całkiem jakość) wiec dziękuję bo możliwe, że jak nic innego nie znajdę to poszukam takich:)
le rozumiem podejście, wiem że ci bardziej pro jeżdżą bez


@lostinwonderland: to nie jest kwestia bycia pro xD Przecież to bez sensu jeździć w bieliźnie i spodenkach z pieluchą - spróbuj chociaż raz a więcej taki głupi pomysł ci do głowy nie powinien przyjść. Cały pic takich spodenek polega na tym, że wchłaniają pot i pomagają unikać obtarć, a amortyzacja to raczej dodatkowy atut niż główne założenie.

Kupowanie spodenek z wkładką,
@geuze: nie upieram się, żeby zakładać do tego bieliznę. Zimą tak jeżdżę w długich z wkładką i na szelkach . Teraz chodzi mi tylko o to żeby były w miarę małe (krótkie i niskie na ile to możliwe:)