Wpis z mikrobloga

#dmc #devilmaycry
Niby DMC5 a tak naprawdę to 2. Bo oczywiscie wydawca ni c---a nie zrozumiał co zrobił źle i uznali, że HMM PEWNIE CHODIZŁO O CYFERKĘ

Słowem znowu teen angst rebel cool kid jako bohater, brak wiktoriańsko-średniowiecznego settingu za to masa pseudośmiesznych, pseudosarkastycznych tekstów rzucanych przez gówniarzy.I jak wcześniej oblano łajnem Dantego i Vergila tak teraz dostanie się Nero.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster: Byłem nieźle zajarany jak poszły plotki o zapowiedzi Devil May Cry 5. Zapał ostygł po 40 sekundach trailera jak zobaczyłem Nero. Nie ma to jak amerykanizacja wszystkiego co możliwe. Jego design kompletnie mi się nie podoba i wygląda jak totalna zrzynka z postaci Dantego i Vergila z DmC.
  • Odpowiedz
@SoulVictus: bo capcom chyba juz nie umie into gry i majac BARDZO wyraźna krytykę stwierdzili

"hmm problem nie może leżeć we w----------m gimbusie, bez charakteru za to toną teen angstu... WIEM na pewno przeszkadzały im włosy i wygląd n-------a. To damy mu białe i wygląd extrasa z serialu o nastoletnich problemach! I będzie luz!"

nosz k---a dmc3 "the movie" czyli jedynie przegląd cutscenek, w grze której gatunek nie słynie z...
  • Odpowiedz