Wpis z mikrobloga

@Mapril: Ktoś pamięta jeszcze "żółtą" Kanapkę Śniadaniową? Jajko, placek ziemniaczany, bekon, dużo majonezu w sporej, podłużnej bułce... Jakie to było dobre :c
  • Odpowiedz
@Mapril: jestem tego tego samego zdania. Człowiek jak jeszcze był studentem wracał z mocnej imprezy, 7 rano łeb boli żołądek pusty, chciał zjeść ze 2 cheeseburgery a tu #!$%@? Ci proponują jakąś bułkę z jajkiem (°°
  • Odpowiedz
W Ameryce oferta śniadaniowa jest bardzo lubiana i ludzie się domagają, żeby była dostępna cały dzień.
Ja myślę, że Polacy nie lubią oferty śniadaniowej McDonalda dlatego, że nigdy jej nie reklamowano na poważnie, jakby zrobił McD wielką kampanię to by pewnie ludzią nagle zaczęło smakować.
  • Odpowiedz
W nienawiści do oferty śniadaniowej, tak zostałem wychowany. #!$%@?, ktoś kto to wymyślił powinien smażyć się w piekle. Chce sobie człowiek kulturalnie zjeść Bigmaca

@Mapril:
Przecież Bigmac to najgorszy burger w Polsce. Małe gówno, wygląd mega #!$%@? (tylko na fotach jako tako), smak żaden. Na tym tle oferta śniadaniowa to jest przynajmniej coś, czego nie ma w innych punktach. jeśli juz jem w Mc, to głównie śniadaniowe. Burgery jest tam,
  • Odpowiedz