Wpis z mikrobloga

@Conscribo: A to jakieś info nt. metabolitów? Głównie chodziło o to czy chlor nie oderwie się od pierścienia, bo póki jest związany to nie powinno być tragedii.


Wiedziałem że oprócz chloru jeszcze coś innego, chodzi o wszystkie halogenki, więc jeszcze fluor i brom.
Każdy jest ok dopóki jest związany, ale wolny atom jest silnie toksyczny dla nas :/
  • Odpowiedz
@Conscribo: A gdzie teraz nie jest g---o? No właśnie to miałem na myśli że już kurde grupy na fb sobie zakładają o klefie.
Przecież to wywoływanie wilka z lasu. W tym tempie do końca roku będzie kolejna delegalizacja.
  • Odpowiedz
@Conscribo: Już c--j mnie boli że zdelagalizują kolejny kantynon, nawet delegalizacje kanna to c--j, bo i tak są tragiczne.

Jednak założę się że rykoszetem wpiszą też 1p, tak jak za każdym jakieś psychodeliki dostają po dupie mimo że to było <1% rynku

A hometa to nigdy c----m nie wybacze (,)
  • Odpowiedz
@Conscribo: Ta, a w domu masz chromatograf żeby się dowiedzieć co właśnie kupiłeś z ulicy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: A może nie musisz badać produktu końcowego, bo widziałeś naocznie z jakich składników był... ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ununoctium nie w biurze, daje dostęp do laboratorium jako "goscie" xd
Mamy plakietke z napisem gosc lub prasa i z nia mozna lazic. Ni ch..a nie powiem xd
  • Odpowiedz