Wpis z mikrobloga

@tky9:
-Goha gdyby chciała ,już dawno wyrzuciła by daniela z domu.
-Sama pozwala na robienie z mieszkania meline, bo są z tego pieniążki.
-Nie raz daniel zabierał /chował jej alkohol.
-Jest osoba dorosłą i może robić ze swoim życiem co tylko sobie wymarzy.

Oglądam daniela z czystej rozrywki która daje mi ubaw. Na drugi raz jak będziesz śmieszkował i ktoś cie sprostuje to nie mów ,że pies czy idol bo wychodzisz na frajera ,rozumiesz?.

Jesteś kolejnym pelikanem który podaje te same (fałszywe informacje). Gdyby nie pieniądze daniela ze streamów to goha piła by to gówno co ostatnio przyniosła za 5 zł.

Pomyśl trochę .
#danielmagical
  • 9
@tky9: Nie mam siły żeby się z tobą kłócić bo to bez sensu .Po prostu chcę powiedzieć ,że daniel nie weźmie ją za szmaty i nie pójdzie z nią do fryzjera albo wstawić zęby ponieważ ona sama nie chce !.

Ile razy mówi ,że pójdzie do fryzjera albo po dowód ? Ona sama sobie taki los wybrała ,mogła go wyje*ać i żyć spokojnie ale wybrała pieniądze .
@Mr_Squno: A jak Tobie mam wytłumaczyć to, że jest pozerem i robi to tylko dlatego, żeby ludzie się nie doczepiali do niego? Jakby naprawdę chciał to zrobić, to poświęciłby na to kilka godzin poza kamerami, spokojnie pogadał, poprosił o pomoc specjalistów, psychologów, jak porozmawiać itd. Ale nie.

- Mame, chodź na leczenie.
- Nie!
- Ech, ja nie mam na Ciebie sił, #!$%@?!!!
@tky9: Nie zdziwiłbym sie jakby to był kolejny scenariusz. Z drugiej strony ,nie może ją na siłę zabrać ...

Tu chodzi o pieniądze ,jak zawsze .Koniec tematu bo naprawdę nie ma co się sprzeczać na ten temat,ja lece dobrej nocy .