Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie i panie. Mam dramatyczna sytuację w domu.
Moja mama oprócz bycia nauczycielem, zajmuje się prostytucja. Wiem o tym tylko ja i mój ojciec. Tata od roku gdy detektyw pokazał mu dowody- osiwiał i wyłysiał. Mama od wielu lat borykała się z depresją/nerwica i wygląda na to ze nie specjalnie zdaje sobie sprawę z tego co robi.
Tata jest generalnie w dupie- firma której pracuje fizycznie od rana do późnej nocy (bo nie może zasnąć) jest przepisana na mamę (podatki).
Tata nie moze upokorzyć mamy, bo mieszkamy na wsi, plus mam mlodsza siostrę której złamałoby to psychike.
Nie wiem mieli co zrobić. Nie chcę niszczyć matki, bo wydaje mi się że to choroba, na którą nie ma wpływu, nikt jej też nigdy nie pomógł (tata od świtu do zmroku uwijał się w zakładzie).
Mieszkają pod jednym dachem z córką, matka nic sobie z tego nie robi, ojciec jest na skraju wykończenia, nie ma komu się wygadać.
Jakies rady, od strony prawnej czy psychicznej?
#zdrada #prawo #feelsy #anonimowemirkowyznania #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
PijanaEskimoska: Moja matka też jest/była dziwką. Jak miałem lat 17 wyjechała do wawy za pracą i ściemniała że pracuje jako telefonistka w burdelu. Po jakimś czasie ściągnęła mnie do siebie do wynajmowanego mieszkania. Nawet dobrze jej szło to ściemnianie bo moja siostra to łyknęła, ale matka zaczęła popełniać błędy. Raz zostawiła perukę w łazience, i raz dziwną teczkę która mnie zainteresowała, więc zajrzałem do mniej i znalazłem pełno wydrukowanych ogłoszeń burdeli.