Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś serwisy/API/strony, na których można oglądać przeróżne anime bez reklam? Najlepiej z napisami angielskimi w oryginalnej ścieżce dźwiękowej

Docelowo chce oglądać na telewizorze

Animepill odpada jako że starsze anime albo nie działają albo host ma wiele reklam albo po prostu na tv się nie odpali

Może być płatny serwis

#anime #pytanie
  • 8
@fasadin: nigdy nie miałem problemów ze ściąganiem z nyaa. Bardziej niż za seedy patrz na liczbę ściągnięć, tak żeby było co najmniej sto. Jedyne rzeczy które nie ściągały mi się superszybko to jakieś mało znane stare OVA
Ale mi zależy najbardziej by na serwisach można bezpośrednio oglądać, bo chciałbym oglądać na iPadzie czy na telewizorze. Nie chcę za każdym razem czekać i ściągać na NAS. iPad ma problemy z znajdywaniem plików w sieci lokalnej.
Torrenty są niewygodne w moim przypadku
@Galbrovsky: @I_feel_fine:
@Kliko: Źle napisałem (,).
@fasadin: Zostają ci tylko legalne źródła jak cr, netflix i amazon tylko cr, i netflix nie ma wszystkich bajek w naszym regionie co do cr wystarczy wtyczka w przeglądarce na pc.
U mnie to wygląda tak że jak chcę sobie obejrzeć bajkę na tv to robię to przez steam linka i nie muszę się bawić z głupimi reklamami, A na telefonie używam