Wpis z mikrobloga

@Gumiack: zależy w jakiej lokalizacji mieszkasz. Rzeszów jest dziwnym miastem i jest multum lokalnych operatorów. W każdym z bloków masz conajmniej 2 do wyboru a dużo z nich oferuje połączenie światłowodowe.

Warto podzwonić dopytać, niektórzy z przedstawicieli mogę zaoferować Ci ceny, oferty, które nie znajdziesz w broszurce.
@Sylar: nic a nic. Wyobraź sobie ile telefonów łączy się do stacji w Twojej okolicy. Pomyśl, że każdy musi czekać na swoją kolej. Prędkość i zasięg to nie wszystko.
@Kuker: to prawda co do routera vectry... Sam posiadam od nich łącze (umowa ze współlokatorem) ale co do infolini to nie miałem problemu. Ostatnio zdarzyły im się dwie awarie ale infolinia odebrała wyjaśniłem, że u mnie jest wszystko w porządku i że u nich jest problem i jeszcze tego samego dnia (weekend) naprawione.
@Caishen przeciez mam i dziala zajebiscie... ja rozumiem ze moze sie nie nadaje dla 15 latka ktory gra w gierki i liczy na zajebiste ms ale do normalnego uzytkowania, ogladania filmow itd wystarcza elegancko smiga jak ta lala
@Caishen: A ja z infolinią we wszystkie 4 awarie wisialem po pol godziny w kolejce i nigdy nie odebrali... Moze u Ciebie awarie były w bardziej ludzkich godzinach (u mnie zwykle po 20)
@Sylar po co ma brać mobilny, skoro na większości osiedli jest światłowód i to z reguły w fajnej cenie? Chyba, że mieszka w ścisłym centrum to tam jest słabo i to często jest jedyne wyjście.

@Gumiack sprawdź co jest w Twoim bloku i wybierz korzystniejszą ofertę, w starych blokach instalacje są puszczone klatką schodową i zawsze oznaczone, tak samo skrzynki w piwnicy. Ze sprawdzonych dostawców są na pewno Skyware i Enformatic, data-com
@Gumiack Korzystalem w Krakowie z UPC przez 5 lat w 4 różnych lokacjach i zawsze było wszystko ok. Prędkość zwykle większą niż zadeklaeowana, a ostatnio mieli akcje, że za te sama cenę podwajali predkosc w trakcie trwania umowy.