Wpis z mikrobloga

Od zarania dziejów jednostki najodważniejsze, mające poglądy inne niż wszystkie, były szkalowane, torturowane, zabijane - a potem wynoszone na piedestał. Jezus, Joanna d'Arc, Gandhi, a teraz również i ja. Już widzę oczami duszy te pierdyliony komentarzy, w których wrzucacie na mnie od szmat i takich tam - wszystko to przetrzymam, aż wreszcie uwierzycie i zrozumiecie, że:

Kobieta, zanim się ustatkuje, powinna przespać się co najmniej z 25 (słownie: dwudziestoma pięcioma) mężczyznami.

Niezależnie od upodobania do któregoś konkretnego kształtu penisa, dopóki nie masz za sobą doświadczenia w liczbie nie mniejszej niż 25 partnerów seksualnych, nie będziesz w stanie określić, czy twój obecny jest tym, z którym powinnaś się związać.

Musisz spróbować każdego typu by dokonać dobrego wyboru.

Przymierzasz buty zanim je kupisz. Prosisz ekspedientkę w lodziarni o 50 sampli lodów i froyo zanim się zdecydujesz na jakiś smak. Bierzesz samochody na jazdę testową zanim wyjedziesz tym jedynym od dealera. Więc dlaczego nie podjąć równie poważnej decyzji zanim się zdecydujesz na jednego gościa/#!$%@?? Czy w ogóle zdajesz sobie sprawę ile typów istnieje?

Missy Elliot powiedziała to najlepiej gdy śpiewała "Chłopacy, chłopacy, wszystkie typy chłopaków, czarni, biali, Portorykańczycy, Chińczycy". A nawet nie dotknęła tematu rodzajów penisów wśród różnych ras i narodowości! Na przykład, kiedyś byłam w kompletnym złudzeniu, że małe #!$%@? są "najlepsze". Nawet napisałam o tym artykuł. Wtem, któregoś dnia, odkryłam coś... innego i natychmiast zmieniłam zdanie. 25 to liczba na tyle duża, by wypróbować wszystko.

Jak inaczej odkryjesz co cię kręci?

Co jeśli, na przykład, nieobrzezany, lewoskrętny #!$%@? jest tą jedną jedyną rzeczą którą potrzebujesz do orgazmu, ale nigdy się tego nie dowiesz, bo facet z którym chodzisz od 13. roku życia ma penisa jak młodą marchewkę? A potem się pobierzecie i osiwiejesz - tak jak twoje skarlałe łoniaki - bez zrozumienia czym jest przyjemność pierwszego ruchu posuwistego wielkiego #!$%@?. Czy naprawdę tak chcesz przeżyć swoje życie?

Jest taki cytat kogoś znanego który kiedyś przeczytałam na boku kubka ze Starbucksa i to brzmiało jakoś tak: "Na końcu życia będziesz bardziej rozczarowany tym czego nie zrobiłeś niż tym co zrobiłeś". Jestem pewna, że mówił o zdobywaniu gór czy wyjściu z szafy, ale wolę myśleć że to było o ssaniu #!$%@?.

To prosta matematyka, szczerze.

Na świecie jest 8 miliardów ludzi, nawet więcej biorąc pod uwagę seksroboty przyszłości. Nawet zakładając, że każdy ma 10 bratnich dusz, serio myślicie, że swoją znajdziecie na wykładzie z matematyki? Dziewczyno, nie. Odkrywaj. Podróżuj. Moi rodzice poznali się w Niemczech, do cholery. Zwiększ swoje szanse. Skosztuj każdego tyłka i penisa. Wybierz partnera idealnego.

Seks jest zajebisty! Bardzo zajebisty!
W końcu, dochodzimy do naszego najważniejszego wniosku. Seks bez zobowiązań to naprawdę dobra zabawa. Jeśli się zabezpieczasz i zawsze używasz prezerwatyw, dlaczego nie pieprzyć tego wszystkiego i przelecieć wszystkich napotkanych facetów? Zawsze gdy myślę że chcę by mój smak miesiąca zakuł mnie w kajdanki, spotykam się wzrokiem z jakimś gorącym, nieokrzesanym brodatym typem w barze i przypominam sobie: przed nami są o wiele, wiele lepsze #!$%@? niż te pozostawione za nami.
#rozowepaski #zwiazki #seks #gownowpis
  • 13
Więc dlaczego nie podjąć równie poważnej decyzji zanim się zdecydujesz na jednego gościa/#!$%@??


@dwojra: dlatego bo ludzi nie powinno się traktować przedmiotowo bo człowiek to nie przedmiot a ruchanie nie jest najważniejsze

Jeśli się zabezpieczasz


Ruchanie w gumie to gówno
dopóki nie masz za sobą doświadczenia w liczbie nie mniejszej niż 25 partnerów seksualnych, nie będziesz w stanie określić, czy twój obecny jest tym, z którym powinnaś się związać.


@dwojra: Mam nadzieję, że trolujesz, bo ogromnie #!$%@? logikę. Twoja teoria upada w momencie, gdy po dwudziestym piątym partnerze, ten ósmy okaże się tym idealnym, ale przekonujesz się o tym dopiero z perspektywy czasu, po spróbowaniu kolejnych siedemnastu benisow. Wtedy już nie
@dwojra: Zarzutka 2/10 bo jednak odpisałem. Porównywanie rozwiązłości seksualnej do osiągnięć męczenników uznanych przez miliardy ludzi. xDD Połowa roksy powinna założyć swoją religię jako jednostki najodważniejsze.