Wpis z mikrobloga

@Nadrill poczytałem trochę o tym accutane i szczerze przyznam, że już wolałbym mieć pryszczata twarz niz to gówno zażywać. To ma tyle skutków ubocznych (w tym niektóre nieodwracalne i zajebiscie nieprzyjemne ), że trzeba mieć ogólnego życiowego farta, żeby po kuracji wyjść z czysta twarzą i jednocześnie dobrym zdrowiem. Jak masz pecha, to zmienisz pryszcze na jakieś inne, być może jeszcze gorsze i do tego nieodwracalne gówno typu choroba lesniewskiego crona, schorzenie
@donsalamanca: Oczywiście, że możesz ale jesteś zwykłym prymitywem xD BTW pokazuj mordę, bo póki co widzę, że komentujesz zdjęcia z kobiecymi stopami, także niezłym stuleją musisz być xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fiszifiszi: owszem byłem, samo więzienie fajne do zwiedzenia, ale bardzo ładne są też widoki z wyspy na SF, ogrody na tej wyspie również, na wyspie byłem akurat podczas okresu lęgowego ptaków (ta wyspa jest dla nich jednym z ostatnich domów) i można było je spotkać praktycznie wszędzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jaal0504: pod dużym kątem to masz na myśli, że strome? Jeśli tak, to tak, wejdź sobie na Street View na Merced Heights na przykład, jeżeli nie jesteś przyzwyczajony, to wejście na górę takiego Sargent Street może być małym wyzwaniem. W centrum też jest stromo, ale nie aż tak.