Wpis z mikrobloga

Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybieliłem zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Krucza 2a Stomo.pl 200 zł usunięcie kamienia + 1200 zł wybielenie za pomocą perparatu i lampy. Zabieg trwał 2 godziny był bardzo męczący (nakładka w buzi, preparat szczypie i boli, ciezko przelykac sline), nieprzyjemny, bolesny. Efekt jak na załączonym zdjęciu. Po samym zabiegu zeby nadwrazliwe mocno (bolesne uderzenia jakby prąd przechodził). Generalnie nie spodziewalem sie, ze bede tak cierpial. No ale chyba warto było. Chociaz spodziewalem sie, ze siekacze beda jak u gwiazd hollywoodu ale sie okazalo, ze to sie jeszcze bardziej skomplikowanym zabiegiem i drozszym robi. ugh. Teraz jeszcze tinder i jazda.
#zdrowie #wroclaw #zeby #wygryw
p.....d - Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybielił...

źródło: comment_EeLJJLjdRH8izl1nOVUiYzcn3mJuvDln.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@sokool: podobno wszystko zalezy od indywidualnych predyspozycji i diety. Jak spozywasz duzo barwiacych na ciemno rzeczy (typu buraki, kawa, coca cola), to krocej, jak "biała dieta" (brzmi rasistowsko) to dluzej. Ale konkretow nikt nie poda, od 0,5 roku do 2 lat. Jak mi sie utrzyma rok to bedzie git. Glownie #!$%@? ten numer, zeby na #tinder sie zaprezentowac jakos sensownie i zmniejszyc ryzyko kosza, bo niby 185 cm juz mam ale
  • Odpowiedz
@sokool: zalezy jak sie to przelozy na segzy. Zwroc uwage, ze wiekszosc rozowych 7-8-9-10/10 ma jednak bielutkie zompki. Moze one tez szukaja stomatologicznego romansu na swoim poziomie?
  • Odpowiedz
mam proste (miałam aparat), wiele ludzi tego nie zauważa, dentyści mi raczej odradzają wybielanie profesjonalne mówiąc, że szkoda zębów (i kasy xd) dużo osób się dziwi jak o tym mówię, ale ja jednak nie jestem zadowolona z takiego odcienia.


@consummatumest: mi dużo pomogło proste odkamienianie z piaskowaniem
  • Odpowiedz
@consummatumest mam to samo, od dzieciaka praktycznie zero problemów z zębami, ani dziur ani nic. Myję dwa razy dziennie od kiedy pamiętam i nie palę papierosów, ale do białości zębow to mi daleko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawel-ryszartd 1200 zl XD ogólnie to paskami wybielajacymi od cresta otrzyma sie taki sam efekt (wiem, bo sama używałam i już z 3 lata mam w miarę białe zęby choć mialam wczesniej strasznie #!$%@? kolor) i kosztują one około 200 zł o ile dobrze pamiętam (z tym że mi kupiła i przywiozła kuzynka z USA ale w PL też można kupić przez neta). Ja myslalam ze te drogie wybielanie u dentystów to
  • Odpowiedz