Wpis z mikrobloga

Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybieliłem zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Krucza 2a Stomo.pl 200 zł usunięcie kamienia + 1200 zł wybielenie za pomocą perparatu i lampy. Zabieg trwał 2 godziny był bardzo męczący (nakładka w buzi, preparat szczypie i boli, ciezko przelykac sline), nieprzyjemny, bolesny. Efekt jak na załączonym zdjęciu. Po samym zabiegu zeby nadwrazliwe mocno (bolesne uderzenia jakby prąd przechodził). Generalnie nie spodziewalem sie, ze bede tak cierpial. No ale chyba warto było. Chociaz spodziewalem sie, ze siekacze beda jak u gwiazd hollywoodu ale sie okazalo, ze to sie jeszcze bardziej skomplikowanym zabiegiem i drozszym robi. ugh. Teraz jeszcze tinder i jazda.
#zdrowie #wroclaw #zeby #wygryw
p.....d - Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybielił...

źródło: comment_EeLJJLjdRH8izl1nOVUiYzcn3mJuvDln.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
W sumie jeżeli ktoś się skusi na paski po czytaniu moich komentarzy to ja dodam jeszcze, że ja przed tym byłam u dentysty by ogarnąć sobie ewentualne ubytki, a potem jeszcze zrobiłam higienizację by osiągnąć lepszy efekt (piaskowanie, usuwanie kamienia, fluoryzacja). Raczej nie polecam tego robić jeśli ktoś ma popsute zęby.
Jeszcze chyba warto dodać, ze ja zawsze miałam problem z nadwrażliwością na ciepło i zimno i nie zauważyłam tutaj pogłębienia problemu
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Tak? To wytlumacz mi dlaczego bylem u dentysty dwa razy w zyciu zeby mi mleczaki wyrwal bo sam sie cykalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak bylem w tym roku na "przegladzie" to powiedzial ze zeby mam praktycznie idealne i sam sie dziwi ze nie ma zadnych ubytkow patrzac na wiek i moje zwyczaje.
  • Odpowiedz
@pawel-ryszartd: wiesz że wybielanie to żyła złota dla lekarzy? wybielanie to czyste niszczenie szkliwa kwasami, 1 raz wybielisz delikatnie - ok. ale zaraz potem widzisz że znowu żółkną - idziesz znowu wybielać, potem trzeci i czwarty raz, aż Twoje zęby będą gotowe żeby zeszlifować i zrobić licówki - które kosztują sporo ;)) tak się robi pieniążki, odbiegając od niewątpliwie nienaturalnego wyglądu takich zębów, także... uważaj serio :)
  • Odpowiedz