Wpis z mikrobloga

Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybieliłem zęby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Krucza 2a Stomo.pl 200 zł usunięcie kamienia + 1200 zł wybielenie za pomocą perparatu i lampy. Zabieg trwał 2 godziny był bardzo męczący (nakładka w buzi, preparat szczypie i boli, ciezko przelykac sline), nieprzyjemny, bolesny. Efekt jak na załączonym zdjęciu. Po samym zabiegu zeby nadwrazliwe mocno (bolesne uderzenia jakby prąd przechodził). Generalnie nie spodziewalem sie, ze bede tak cierpial. No ale chyba warto było. Chociaz spodziewalem sie, ze siekacze beda jak u gwiazd hollywoodu ale sie okazalo, ze to sie jeszcze bardziej skomplikowanym zabiegiem i drozszym robi. ugh. Teraz jeszcze tinder i jazda.
#zdrowie #wroclaw #zeby #wygryw
p.....d - Pare osob pytalo gdzie we wroclawiu i jak, to oglaszam, ze wlasnie wybielił...

źródło: comment_EeLJJLjdRH8izl1nOVUiYzcn3mJuvDln.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@pawel-ryszartd a jeszcze dodam ze przy paskach wystarczy ze co jakis czas umyje zeby weglem by usunac zanieczyszczenia od kawy i efekt sie utrzymuje do dzis. Kupilam druga paczkę crestow, zostaly mi jeszcze 3 paski, uzywam je przez jakies 2-3 dni co rok by odswiezyc efekt.
  • Odpowiedz
@grave marka crest. Nie pamietam niestety których uzywalam dokladnie, a teraz juz leze z tel w lozku wiec nie sprawdzę xd ale wydaje mi się ze wszystkie z tej marki beda ok i zawieraja ten sam skladnik. Ja sie dowiedzialam o tym z jakiegos filmiku na yt jakiejs polskiej vlogerki od urody xD Zeby trochę bolaly po kuracji z 2-3 dni ale warto bylo. Teraz jak zakladam do odświeżenia to boli juz
  • Odpowiedz
pierwsze jest sprzed lustra w domu po zabiegu, drugie jest z fotela dentystycznego z mega niewygodna nakladka, dlatego szczeka wydaje sie wygladac troche inaczej:)
  • Odpowiedz
Jak ktos chce wybielić zęby w domu to polecam żel wybielający Biała Perła. Najlepiej poszukac opcji z dwoma wkładkami ktore sie moczy w gorącej wodzie i dopasowuje do zębów. Robiłem tym 7 lat temu i nadal zęby śnieżnobiałe. Wystarczy efekt podtrzymywać dobrą pastą.Tyle że na opakowaniu jest napisane żeby trzymać to w mordzie 15 minut a ja z tym łaziłem godzinami :D Dobra jest też pasta Blanx z porostem islandzkim (ta w
  • Odpowiedz
@takjest: no ja tez probowalem i efekt jest zaden, sama operacja bardzo irytujaca i czasochlonna (trzy rozne masci), a wkladki bardzo niewygodne. Moim zdaniem strata kasy. Jak poczytasz po forach i opiniach to wiele osob mialo ten sam problem.
  • Odpowiedz
@pawel-ryszartd To włóż to na noc :D
A poważniej, to możliwe że teraz sie skład zmienił. Ostatnio szukałem tego na allegro dla koleżanki i miałem problem żeby znalezc ten konkretny preparat który ja miałem. Teraz same jakieś wydziwiate opcje z pędzelkami, paskami, pastami itp. Ja miałem taki z tubką żelu i trzema wkładkami. Poleciła to mojej siostrze kuzynka. Lata mineły a cała nasza trójka ma zęby jak z reklamy blendamed.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: myslalem o tym ale zniechecilem sie pereparatami z wolnego rynku po zabawach z biala perla. poza tym roznica cenowa wydawala mi sie zbyt duza, zeby to moglo dzialac (cena paskow smiesznie niska vs 1200 zl w gabinecie). No i dodatkowa kwestia - bezpieczenstwo, wolalem miec pewnosc ze mi to zrobi ktos kto konczyl jakies studia i ma praktyke stomatologiczna, bez ryzyka ze mi zompki uszkodzi. Chociaz generalnie zastanawiam sie nastepnym
  • Odpowiedz
@pawel-ryszartd: No cóż, z tego co opisałeś zabieg bez przerwy trwał 2 godziny co wiązało się z mocnym bólem. Wiesz, generalnie wychodzi na to, że jest to ten sam składnik co w paskach, bo to też boli, z tym że wybiela się zęby stopniowo przez 14 dni i mnie zaczęły boleć mniej więcej w połowie kuracji i mogłam nad tym sobie panować, bo po prostu parę ostatnich pasków zakładałam sobie już
  • Odpowiedz