Wpis z mikrobloga

@Invisible22: Jak chcesz sprzedać za mniej niż 65zł, rozważę.. :P Z PS+ mogę tę grę mieć za ~66zł, zastanawiam się nad zakupem. ;-)
@Dawidinho8: W zasadzie nie mam preferencji. Zależy mi chyba na wyścigach zbliżonych do rzeczywistości. Najbardziej mi się podoba każda odsłona NFS, grałam w Grida, ale nie wzbudzał we mnie aż takich emocji.
@Vanilla_: Skoro dla Ciebie NFS > GRiD, to na pewno bardziej Ci "The Crew" przypadnie do gustu, niż Gran Turismo. :) Ale obczaj sobie gameplay jednego i drugiego na YT żeby wyrobić sobie opinię co Ci lepiej leży. GT jest trudny i wymagający, TC to lajtowa ścigałka z olbrzymim otwartym światem, mnóstwem różnych misji pobocznych i dla ludzi z manią kolekcjonowania. :)
No i The Crew było na PS Store za
@Vanilla_: a, jeszcze jedno. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku gry zainteresuj się szkołą jazdy i praktyką na torze, bo zdobędziesz tam samochody "na start" i będziesz miała czym jeździć w lidze GT. By zdobyć samochody w praktyce na torze musisz przejść poszczególne odcinki i całość trasy na złoto, ale nie ma z tym większego problemu - ogarniesz. ;)