Wpis z mikrobloga

Mamy czerwiec więc i kolejne #rozdajo

Dzisiejsze jest z okazji jutrzejszego (09.06.2018) festiwalu koreańskiego, na który pragnę Was wszystkich serdecznie zaprosić.
Więcej szczegółów poniżej ale najpierw powiem co tym razem można wygrać.

Ze względu na upały i sezon już prawie letni dziś do wygrania Pikantny Kurczak, wejrsja ICE (5pak) do podawania na zimno
https://www.koreahouse.pl/pl/p/RAMEN-PIKANTNY-KURCZAK-ICE/190

Na pewno Was schłodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do samego festiwalu. Odbędzie się on jak co roku w Warszawie w Parku Agrykola, nieopodal łazienek. Jest to świetna okazja aby poznać zarówno kulturę koreańską (tańce, filmy, różne pokazy na dużej scenie) jak i zapoznać się z ofertą koreańskich gigantów jak LG, KIA itp. Prawdopodobnie będzie można przejechać się takim samochodem na siłownikach (symolator jazdy) oraz wziąć udział w przeróżnych konkursach.
Będzie wystawiało się również sporo restauracji, oraz sklepów w tym my więc będzie okazja aby skosztować wielu koreańskich pyszności.

Zapraszam serdecznie. Krzyczcie "usuń konto" :)

P.S. Obniżyłem koszty przesyłek :)

#koreahouse #korea #ostrezarcie #rozdajo #warszawa #festiwal #nagasakiwdupie #hiroszimawgebie
Pobierz
źródło: comment_Zs69z25uQldvnCs6s8YpbgI13RkniXR8.jpg
  • 27
@jack5on: Jak was tam ew. jutro szukać nie drąc ryja o usunięciu konta? I od której to w ogóle? Bo widziałem na Agrykoli coś sporego się rozkłada ale nie chciało mi się sprawdzać co to