Wpis z mikrobloga

@lsxol123:

za Krzysztofem Leskim

Będzie opłata paliwowa. Mają rekordowe zyski. Nie przerzucą na klientów. Wpływy na elektromobilność i walkę ze smogiem. Opozycja przeciw "w trosce o zachodnie koncerny". Kierowcy zachwyceni (!). Dwie setki PMM. "Poprzednicy nic nie zrobili:.


Informacji brak. FEJK, AGITKA, HEJT.
  • Odpowiedz
@k1fl0w eh, co do elektromobilnosci, a trochę w tym siedzę to jest dramat i te głąby dopłacają do samochodów elektrycznych, których nie ma gdzie ładować. Chwalą się tylko jakie to dopłaty do badań nad samochodami elektrycznymi są przeznaczane i ile na to wykładają, a tak naprawdę jest dramat. PiS to żart. Oczywiście klasycznie: opozycja zła, partia dobra.
  • Odpowiedz
@lsxol123: @k1fl0w: co do elektromobilności, średnia wieku auta w PL to 10 lat (jeśli się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu). Kogo jeżdżącego autem za 5-10k będzie stać na zakup choćby używanego elektryka?
  • Odpowiedz
@k1fl0w: Ależ walczą o "czyste powietrze" xD aż ze śmiechu dostałem raka, bo się mocniej zaciągnąłem tym "czystym powietrzem", które do mnie dochodzi z 3 stron, gdzie od wczoraj zapłonęły 3 składy/wysypiska. Nowa opłata jako inwestycja rządowa, seems legit.
  • Odpowiedz
@k1fl0w: jak nie #!$%@? te ich "MY INWESTUJEMY". Jakie "WY" to jest za moje pieniądze. Nowy budynek uczelni " Inwestujemy w Twoją przyszłość" łaskę robią że NASZE pieniądze wydają. Inwestycją że strony rządu w czyste powietrze byłoby wycofanie przywilejów i dopłat dla górników i wydanie tych pieniędzy na np. dopłaty do energii odnawialnej. Obniżenie podatków żeby ludzie nie kupowali najtańszego syfu na opał...
  • Odpowiedz