Wpis z mikrobloga

Po wielu latach oczekiwania życzenia polskich fanów najpopularniejszej gry pancernej na świecie zostaną spełnione. Wargaming oficjalnie potwierdził, iż w grze pojawią się polskie maszyny w narodowej linii technologicznej.

Jakie są Wasze pierwsze wrażenia?

https://www.wykop.pl/link/4352669/oficjalnie-bedzie-polskie-drzewko-w-world-of-tanks/

Poniżej wołam wyłącznie osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem.

Dodatkowe tagi: #historia #historiapolski #polska #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #pc #wojsko #wojskopolskie #wojna #worldoftanks #grypc
  • 22
  • Odpowiedz
Poniżej wołam wyłącznie osoby, które wyraziły chęć

Zawołać w tagach prawie 10 000 osób...a potem jeszcze dowalić listą tych co chcieli(°°
  • Odpowiedz
@JarpenPL Plusuję czasem Twoje wpisy, ale nijak nie były one powiązane z WoT :/
Przydałby się jakiś rozwinięty content manager na wypoku, ale raczej przez najbliższe 20 lat (minimum) trzeba będzie zapisywać sobie listy do pliku po kategoriach ręcznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zwaldemar: hej, z reguły nie wykopuje treści historycznych o grach, ale jakby nie patrzeć to jedna z najpopularniejszych gier, gdzie na swój sposób będzie promowana polska historia, stąd myślałem, że może to Was zainteresować, ale nauczony tym wpisami jak mi przyjdzie coś takiego wykopać w przyszłości to nie będę wołał :)
  • Odpowiedz