Wpis z mikrobloga

@mordoczlowieku:
jeśli chodzi o jedzenie:

coś konkretnego? czy po prostu to co dobre?
ja uwielbiam jeść w Bar A Boo, tanio i dobre, tylko że jest w wuj popularne i w godzinach szczytu dostać miejsce graniczy z cudem xD
jak chcesz tanie i dobre sushi to polecam Violet, chociaż w sumie dawno nie bylem to mogło im się zmienić
jak chcesz coś regionalnego, w sensie pyry z gzikiem to w Pyra
@mordoczlowieku: najlepiej najpierw w stronę rynku tj.: Zdolni (dobre żarcie, obfite porcje, spoko cena - lepiej zrobić rezerwację) albo Fat Bob Burger (wincyj mięsa), a od 15 Piwna Stopa na krafcik (reszta raczej od 16).

Mecz późno, to po drodze na stadion polecam: U Boćka z czeskim piwem, kawałek dalej jeszcze Piwny Fyrtel - nowy lokal z kraftami i obok Krowi Placek (dobre burgery bez specjalnych kolejek), więc na szybko akurat.
@mordoczlowieku: wszystko z pierwszej części mojego wpisu jest z okolicy rynku, no Zdolni po drodze. Z drugiej dość blisko dworca, bo Kraft to z 10 min pieszo, ale bardziej w stronę stadionu. Także jak bym miał wybierać, to bym najpierw wybrał tam coś zjeść i piwo, a potem Piwna Stopa - chyba najlepszy multitap. Ten czeski to bardziej przy okazji po drodze przed lub po. No ale ja lubię zaliczyć parę
@mordoczlowieku w zasadzie chyba wiekszosc z tych miejsc jest w okolicach rynku, chociaz nie wszystkie kojarze :P
Z tego co wiem to wspomniani wyzej Zdolni sa na pewno na trasie - bo na Piekarach tuz przy ul. Sw. Marcin. Potem schodzisz kawalek ulica w dol skrecasz w lewo i jestes na rynku, w sam raz na piwo. Tam np. Piwna Stopa, Lot Chmiela albo dorzucilabym jeszcze NaPiwek.
A zeby jeszcze bardziej utrudnic