Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
Tak wyglądają ręce prawdziwie pracującego człowieka. Człowieka który #!$%@? dzień w dzień po 8 godzin jako pracownik gospodarczy za 1700 zł na rękę. Także nie płaczcie ze wam praca w korpo czy przy biurku zbrzydła.
Dzisiaj cały dzień miałem wycinkę gałęzi. Tak wyglądają moje ręce. I nie płaczę i nie użalam się nad sobą. A mógłbym bo leczę się psychiatrycznie.
Trzeba działać ruszyć dupę i za gryźć czasami zęby. Efekty przyjdą z czasem.
#depresja #praca #oswiadczenie
B.....A - Tak wyglądają ręce prawdziwie pracującego człowieka. Człowieka który #!$%@?...

źródło: comment_0jjJrMj9XfsFBXrgUrQesCDVlkUyIinH.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@BlackDave: na Śląsku i zagłębiu gdzie dużo fabryk i magazynów, ludzie zatrudniani nie są pod firmy, a agencje pracy. 1750 zł netto to zazwyczaj maks podstawy, brak premii i jedynie gdy zrobisz nadgodziny to możesz myśleć o większej wypłacie.
  • Odpowiedz
XDDD moje łapki wyglądały tak jak pracowałam na produkcji przy montażu plastikowych szuflad i ich ostre krawędzie robiły mi właśnie takie drobne zadrapania xD
  • Odpowiedz
@BratA: "Także nie płaczcie ze wam praca w korpo czy przy biurku zbrzydła."

Tak się składa że ja pracuje przy biurku. Od 6 lat rozkręcam swoją działalność gospodarczą. Potrawie pracować po 12-14 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu żeby zmienić coś w swoim życiu. Wieczne wyrzeczenia, zmęczenie, stres oraz problemy finansowe to normalność dla przedsiębiorcy. Jeżeli Ci się wydaje że praca fizyczna jest bardziej męcząca od tej która wyczerpuje Cię
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Walić komentarze wrednych zawistnych wykopków.
Dzisiaj też byłem w robocie i już wolne. Trochę smażyło bo praca w pełnym słońcu, ale nie byli tak źle jakoś dałem radę.
Robota bez picia bo pracodawca nie zapewnia. Co zrobić. Jakoś przetrzymac i od lipca mam coś lepszego na oku za 2 tysiące na rękę. Trochę lepiej powinno być. Zobaczymy co z tego będzie.
2 każdym razie nie narzekam i nie pluje jadem jak inni
  • Odpowiedz