Wpis z mikrobloga

Proszę o odpowiedzi i zapraszam do dyskusji.

Czy jest jakaś możliwość protestu dla obywateli poza wyjściem na ulicę? Czy jedyne co nam pozostaje to poddanie się absurdalnym podatkom ustalanym przez rząd? Czy my jako SPOŁECZEŃSTWO mamy jakiekolwiek wpływ na to co się dzieje w naszej Ojczyźnie?

Pytam poważnie i oczekuję poważnych odpowiedzi. Nie jestem politykiem, nigdy nim nie zostanę, bo to nie moja działka, ale mam dwie ręce, używam mózgu i chciałbym coś zmienić. Chciałbym żeby politycy odpowiedzieli sowicie za swoje błędy, korupcję i mataczenie. Chciałbym żyć w silnej Polsce, bo kocham ten kraj i nie w głowie mi emigracja. Niestety politycy i bandziory zrobiły sobie z tego kraju laboratorium, w którym każdy uczciwy człowiek jest IDIOTĄ. Idiotą dymanym na każdym kroku.

Przecież na scenie politycznej codziennie dzieje masa absurdów. A w Polsce jest gro osób, które mają dużo większe kompetencje od naszych pożal się Boże "polityków". Niestety te osoby nie są związane z polityką.

Powiedzcie mi co trzeba zrobić, żeby obalić ten syf na górze zwany rządem? Co zrobić, żeby zachęcić uczciwych, praworządnych, mądrych i odważnych ludzi, którym zależy na swoim kraju do tego, żeby spróbować coś zmienić? Potrzeba tu zorganizowanej akcji na cały kraj, ale jak to zrobić? Macie jakieś pomysły?

#polityka #rzad #kaczynski #korupcja #afera #podatki #dobrazmiana #rewolucja #polska
  • 3
  • Odpowiedz
Powiedzcie mi co trzeba zrobić, żeby obalić ten syf na górze zwany rządem?


@marciner: Problem jest taki że mentalności sporej części społeczeństwa nie zmienisz. Ktoś chce aby tacy a nie inni ludzie byli ich reprezentantami. Obalisz jeden rząd i ludzie wybiorą podobnych ludzi z pięknymi sloganami na ustach.
  • Odpowiedz