Wpis z mikrobloga

Czy w tych czasach, naprwadę tak trudno już o normalną kobietę? Mam 26 lat, zarabiam 2800zł netto, może nie dużo ale na zycie mi starcza. Mam własne mieszkanie, jakiś tam samochód do jazdy do pracy, mityczne 188cm wzrostu oraz jako tako ryjec. Spotkałem sie ostatnio z opinią w pracy, że nie mam kobiety bo za mało zarabiam. Czaicie to? Koleżanka stwierdziła, że po prostu nie czułaby się przy mnie wystarczająco bezpieczna, bo co jakby się samochód spieprzył, albo jakieś inne wydatki. Naprawdę teraz oczekiwania jeszcze bardziej podskoczyły? Ile powinien według was #rozowepaski zarabiać przeciętny mężczyzna, żebyście chociaż z tym swoim uśmieszkiem pogradliwym na niego nie spojrzały, hmm? #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #tfwnogf
  • 226
  • Odpowiedz
@Zaff wyczuwam bait ale odpiszę XD
Ja zawsze sprawdzam na początku znajomości potencjalnej partnerki to czy leci na kasę czy na mnie. Jakbym zauważył że jest taka jak ty - pieniądze są dla niej najważniejsze, to bym szybko zakończył znajomość.

Pieniądze raz są a raz ich nie ma. Nie są największą wartością. Mogłem zarabiać 2-3x tyle w poprzedniej pracy, ale bardziej wolałem robić to co lubię i jednocześnie mieć spokój.
A
  • Odpowiedz
@AddictedToLoli: a może to coś z Twoim nie wiem, charakterem? Nie znam Cię i nie chcę obrazić, ale wszystko co opisujesz brzmi raczej dobrze, nie zarabiasz jakoś drastycznie mało a myślę że każdej kobiecie zależy żeby facet po prostu był samodzielny. Może masz jakieś wady charakteru nie do przeskoczenia? Dziwne/ogólnie uważane za dziwne nawyki itd? Podam przykład - byłam kiedyś z facetem, wysoki, przystojny, z możliwościami naprawdę bardzo dobrze płatnej
  • Odpowiedz
@DonVincento: Ciekawe czy któraś z nich sama miała te 5k na łapę skoro takie wymagania :D Zawsze mnie śmieszy jak kobiety rzucają takie wymagania, a same najczęściej nic nie robią żeby zarabiać więcej, nie studiują, nie uczą się, czekają aż ktoś je utrzyma. Gardzę, choć sama jestem kobietą.
  • Odpowiedz
@AddictedToLoli jezeli znajdziesz taka co oczekuje od faceta conajmniej 4 tys miesiecznie to po jakims czasie bedzie chciala bys zarabial 5 Potem 6 i tak coraz wiecej. ;) jezeli "czuc" ze to dla niej wazne to taka kobieta raz dwa poszuka sobie kogos innego kto bedzie zaspokajac jej potrzeby finansowe a jak bedzoe lipa to zostanie przy tym co jest, ale to nie bedzie juz zwiazek tylko biznes
  • Odpowiedz
@AddictedToLoli: Nie wiem jak jest naprawdę, ale po avatarze i różowym pasku wnioskuję ciotowatość. Może problemem jest po prostu brak męskości. Nie myślałeś(aś) nad tym?
  • Odpowiedz
@DonVincento stawki jak wszędzie, od bardzo niskich do bardzo wysokich.
Stwierdzenie ze szczytem możliwości kobiety (a czemu mezczyzn nie?) jest 4k/miesiac jest śmieszne.

Znam kobiety zarabiajace kilkanascie jak nie kilkadziesiat tysięcy zl miesiecznie.

Bardziej poprawne byloby stwierdzenie, ze mało komu (obu płciom) udaje się wejść wyżej niz te 4-5k.
  • Odpowiedz