Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu o PKP: https://www.wykop.pl/wpis/32485029/i-znowu-to-samo-jechalem-pociagiem-pkp-intercity-k/
Napisałęm do UTK celem wyjaśnienia i proszą mnie abym wysłał skan poświadczenia o opóźnieniu gdzie będzie nazwisko pracownika, data wystawienia itd. ALE SKĄD MAM TO WZIĄĆ, SKORO DOSTAŁEM POŚWIADCZENIE TAKIE, JAKIE DOSTAŁEM?! Przecież załączyłem pełny świstek, tam nic więcej nie ma! ONI NAWET W TYM UTK NIE WIEDZĄ ŻE TO JEST OFICJALNY DRUK!

CO ROBIĆ?

#pkp #pkpintercity ##!$%@? #kolej #pociag #pociagi #polska
A.....o - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu o PKP: https://www.wykop.pl/wpis/32...

źródło: comment_udNbmprXtRLRgdvf8bt0aLc1VXXOk7vv.jpg

Pobierz
  • 22
@Axelio: potwierdzenie nie jest potrzebne, zapewne chcą więcej ponieważ z twojej wiadomości do nich coś wynika więcej niż tylko chęć rozwiązania sprawy opóźnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) lub chcą to wyjaśnić głębiej

Przecież załączyłem pełny świstek, tam nic więcej nie ma!


wystarczy im to napisać, to ich problem nie twój

ONI NAWET W TYM UTK NIE WIEDZĄ ŻE TO JEST OFICJALNY DRUK!


wiedzą, to tylko ty sobie
@Axelio: ja się nie dziwie, że ludzie z Ciebie cisną bekę na wykopie xD skorzystaj z usług TIRów jak dawniej, może będzie lepiej.

UTK Ci nie pomoże, pociąg jest wpisany w systemie, a ponieważ nie masz żadnych dowodów na to, że było inaczej to Twoja sprawa leży. Poświadczenie, które dostałeś służy do jazdy dalszej, a nie do uzyskania zwrotu za bilet, ale nie dociera to do Ciebie, więc lepiej sobie chyba
@Shishu no właśnie "lepiej sobie chyba odpuścić". Świetna rada kierowniku.
@Axelio walcz o swoje - niech sie gnoje uczą. Jesli każdy sobie będzie "lepiej odpuszczał " to na PKP dalej będzie taka właśnie Kambodża. "Nic nam nie udowodnisz bo NIE, bo ten nasz swistek to tak naprawdę nie jest nasz świstek, a w ogóle kto go wystawił? Chyba jakiś "no name" - przebieraniec i nam Pan mozesz skoczyć i ić Pan #!$%@?".
@Shishu ty się błaźnisz. Regulamin jest jasny. Jeśli pociąg spóźnił się więcej niż 60 minut - przysługuje mu rekompensata - koniec kropka. Jesli gość twierdzi, że pociąg spóźnił się więcej niż to wykazuje system to niech dochodzi swoich racji.
@Bandurek: Niech robi co chce i tak nic nie ugra, bo nie ma najmniejszego dowodu, że pociąg się tyle spóźnił, a on jest jedynym przypadkiem, który zgłosił reklamację z tego tytułu.
@Shishu hahahahhahaa xD "jest jednym przypadkiem" - a skąd masz takie informację że jedynym kierowniku ? Chodzi ci że jedynym z tego akurat pociągu czy ogolenie? Bo z tego co mi wiadomo, to śmiem twierdzić że codziennie do PKP napływają takie pisma od pasażerów o opznienia pociągów. Tu akurat chodzi o 10 minut ale przekroczenie czasu jest przekroczeniem i tyle. "Nie ma najmniejszego dowodu" no fajnie tylko że juz go pytają o
@Bandurek: z tym żeby dochodził to ok i tu nie będę się spierał bo masz racje, ma takie prawo niech z tego korzysta
to że fakty są przeciwko nie mu to już inna sprawa

mnie chodzi tylko o to że wypisujesz bzdury i to jest ok według ciebie, ale jak ktoś poda coś bez szczegółów to się czepiasz i wyśmiewasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej popatrz na wpis twojego kolegi wyżej i zastanów się kto wypisuje bzdury i wysmiewa... jeszcze do tego osoby niepełnosprawne - obrzydliwe. Kończę bo widzę że betonu nie rozbije... ale w koncu to... PKP ))¯_(ツ)_/¯ elo
@Bandurek: mam brata wcześniaka z autyzmem i nawet on potrafi pojąć podstawowe rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem Ci, że jestem pewien, że załapał by trzy razy szybciej niż Ty, że to co pisze Axelio to bzdury