Wpis z mikrobloga

@unicycle-qxy: A tak swoją drogą - niech studenciaki dojadą ich z pomocą #rodo za publikację danych osobowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale będzie śmiesznie.

HALO, STUDENTY, KTOŚ MNIE CZYTA?
  • Odpowiedz
Ma ktoś dostęp do tych ludzi? Zrobię im appkę mobilną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dzek: pytasz się czy ktoś ma dostęp jak jedna z osób wypowiada się w tym wątku XDDD a kilka jeździło z tą osobą i nie tylko
  • Odpowiedz
@unicycle-qxy nie jestem przeciwnikiem jako klient, ale fakt ze nie płacą zus i podatków zabija legalną konkurencję, więc to nierówna walka na rynku. Jest to nielegalne. Co nie znaczy, że tego nie lubię ;-)
  • Odpowiedz
@unicycle-qxy jeśli dana branża jest regulowana przepisami, to trzeba się do nich dostosować niezależnie czy przepisy te uważa się za słuszne czy nie. Inaczej to nieuczciwa konkurencja i ciężko się dziwić taksówkarzom, że będą z nią walczyć. A jak ktoś łamie prawo, bo twierdzi, że jest głupie to niech liczy się z konsekwencjami. Studenciak jak dostanie 8k PLN kary to nie dość, że wszystko co do tej pory zarobił przepadnie, to
  • Odpowiedz
@Arrival tyle ze z rynku na obrzeża jest max 6 km (do mnie prawie do granicy miasta) i w nocy zawsze się mieszczę w 25 zł jak wracam.
Jak jadę w dzień to w 15 zł.

Ptoblem się robi jak wracasz z domówki na drugim końcu miasta.
Spokojnie wyskoczy pod 90 zł.
  • Odpowiedz