Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dzisiaj przedstawiam wycieczkę na Koprowy Wierch - nie mylić z Kasprowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczyt leży u naszych południowych sąsiadów, wznosi się na 2363 m n.p.m. i zapewnia naprawdę bardzo przyjemne widoki. Szlak nie jest przesadnie długi, a w mojej opinii nie jest też zbyt trudny. Zdecydowanie warto :)

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4351331/koprowy-wierch-widoki-warte-grzechu/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #tatry #gorydlazielonek
Z.....u - Cześć!
Dzisiaj przedstawiam wycieczkę na Koprowy Wierch - nie mylić z Kasp...

źródło: comment_4cdGjurg37foMlr7RDviDJARMaaENlNv.jpg

Pobierz
  • 46
@ZielonyZwyboru szczególnie urokliwe sa stawy napotykane na szlaku, no i cos co ja osobiscie bardzo lubie czyli wierzcholek o dosyc malej powierzchni, a i najwazniesze niema monotoni na szlaku ciagle nowe piekne widoki co tez jest ważne, bo np. Slawkowski szczyt tez jest ciekawy i stosunkowo łatwy ale monotonia widoku caly czas na jedna strone męczy
@ZielonyZwyboru: Wspaniała relacja, z resztą jak każda w waszym wykonaniu. Nie znalazłem jednak informacji ile wam zajęło wejście począwszy od parkingu aż do powrotu. Pamiętasz może ile mniej więcej mogło wam to zająć? Oczywiście włącznie ze wszystkimi waszymi przerwami opisanymi w poście.
@DragonXTR: Dzięki! Zerknąłem na czasy na zdjęciach i z wszystkimi przerwami uwinęliśmy się w lekko ponad 8 godzin. Mapy pokazują właśnie 8 h samego marszu, ale nam całkiem dobrze się szło. No i wydaje mi się, że tam teren się wznosi tak korzystnie dla marszu. Najpierw trzeba wejść do doliny, potem na przełęcz i dopiero na szczyt. Nie ma takiej wielkiej "świecy" do góry. Wychodzi niby 18 km i 1200 m