Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki, mam do was pytanie czy mogę nagrywać dyktafonem z telefonu rozmowy z kierownikiem i wykorzystać puzniej te nagrania do pozwu o mobbing w pracy ?
#prawo #prawopracy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bogdan1986 Zbieraj materiał tak długo jak tylko będziesz miał na ten wątek siłe. A jak już będziesz chciał stamtąd #!$%@? to najpierw spróbuj po dobroci, napisz wypowiedzenie, jebnij zwolnienie L4 na te 2 tygodnie dajmy i #!$%@?. Jak zobaczysz na świadectwie ze coś nie tak jest napisane to lecisz i kręcisz inbe z kopią materiału, a jak to nic nie da to prawnik, urząd pracy etc. I kręcisz inbe #!$%@?
  • Odpowiedz
@Bogdan1986: Czyli masz wypłacaną minimalną krajową, to też jest jakoś nie legalne. Bo w tedy nie płaci "czegoś tam" udowodnić to jakoś musisz, że on tak kręci.
  • Odpowiedz
@Bogdan1986: rozumiem ze twój szef jest #!$%@? a jak jeszcze z Rzeszowa to wgl kij mu w pysk. Co do twojego pytania. Jest to trudne udowodnienia. Reszta która będzie chciała utrzymać prace stanie po stronie szefa i powie ze "nic takiego nie miało miejsca". Zaszkodziliby sami sobie w sytuacji kiedy chcieliby ci jakoś pomoc. To jak walka z wiatrakami o gowno w polu trochę. Raczej #!$%@? bym go Pyrke w
  • Odpowiedz
  • 0
@TenTypDres
Obecnie pracuje w mieście powiatowym w świętokrzyskiem, a w Rzeszowie mam dziewczynę, a zacząłem w zeszłym roku studia w Krośnie, i chciał bym się przenieść do Rzeszowa
  • Odpowiedz
@Bogdan1986: A wiec i tak jest #!$%@?. Sadze ze powinieneś rozejrzeć się za jakimś pewniakiem i kręcić inbe jeżeli będzie tylko trzeba. Czasem takie #!$%@? tylko #!$%@?ą jak to ci w papierach nie nagrzebią ale warto go nagrywać jak coś się będzie działo
  • Odpowiedz