Wpis z mikrobloga

@cube wyciszenie to jakaś masakra. Byłem na jeździe próbnej i w sumie to jest nie do przyjęcia, żeby w tak fajnym aucie było tak głośno!!!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na austradzie nie miałem okazji jej rozpędzić do ponad 140 ale ogolnie no.. Lipa jest z wykonałem tego wszystkiego, czuć tanie materiały. Jak otwieralem drzwi to aż się zdziwiłem jakie są one lekkie w otwieraniu w porównaniu do takiej Alfy 159 gdzie czuło się ze się otwiera. Pod względem gadżetów elektronicznych tj asystent pasa, martwego pola itp itd to całkiem spoko akurat wypada no ale jakość wykonania niestety słaba, a szkoda... Bo
@Kosiak: a żebyś wiedział ! przez zakupem tej 6tki testowałem a4b8 oraz a5 8t - w moim budżecie, tak do 70tys były to straszliwie zmęczone egzemplarze więc musiałem opuścić poprzeczkę.
@login_zajety_sic: @mar_joz: to auto robi u mnie za "drugie", jego przebiegi roczne szacuję na jakieś 4 -5 tys km w tym 3/4 po mieście tak więc wyciszenie nie jest kluczowe, na pierwszy miejscu stawiałem na wygląd i taki ogólny feeling, a tego mazda ma aż nadto.
@Kosiak: oprócz mazdy mam xc60 w automacie - nie czuć specjalnie różnicy, wcześniej miałem seata z DSG - i to sławne DSG wcale nie urywało czapki w tym zestawieniu. mam w rodzinie merca w205 i dopiero tam czuć, że automat naprawdę robi robotę, tam nie ma czegoś takiego jak biegi, jest jeden wielki długi ciąg mocy, rewelacja.
@cube: w205 w benzynie? Mama miała to w w245 i tak średnio mi się to podobało. Fajne wrażenie robi na znajomych, jak wciskasz gaz do końca i 4k obrotów cały czas trzyma XD