Wpis z mikrobloga

@midcoastt

Z tego wynika, że wielkich hajsów nie ma, ale też nie ma pleców. Za to dziwne, że zaczął się chwalić i odpowiadać na takowe pytania, gdy radio zapinamypasy padło, czyżby coś chciał pokazać i udowodnić? Ogólnie wiem, że decyzja o zamknieciu zapinamypasy nakręciła takie pytania, o tyle nie rozumiem braku solidarności z kolegami po fachu i ten wysyp tłitów członków weszło, gdzie jawnie lub mniej jawnie się nabijają z zapinamypasy, szydera
@midcoastt

Trudno się nie zgodzić, że im nie zagrażało i też marnie widziałem ten projekt z biegiem czasu, jednak trochę tak mi szkoda Twaro i jego ludzi oraz wkurzają te szpilki w nich wbijane przez ludzi z którymi zbijają piątki.
@Gasquet Szydera ostra jest ze strony Lorda Koksa, który wczoraj po pijaku pisał tweety. Sam Stanowski napisał mu, żeby wyłączył tweetera i poszedł spać. Potem pisał do ludzi, żeby mu odpuścili, bo jest tak pijany, że w McDonald's nie mogli go zrozumieć i zaczęli dla niego po angielsku mówić. Sam Stano dzień wcześniej mówił, że ten projekt nie kleił się mu od początku. Mówił też, że ma nadzieję, że Twaro szybko pójdzie