Wpis z mikrobloga

Już rozumiem skąd taka nienawiść do pana Rafonix i Kinga Ś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość wykopków właśnie była poniżana i gnębiona w szkole przez takich, pluli im do kanapek w szkole i zawsze byli nikim. Teraz możecie się wyżyć, a z pani Rafonixowej beka, bo to dziewczyna, a jak każdy wie, jest to obiekt nieosiągalny dla was stulejarze więc oczywiste że musi się jej oberwać. Beka z was jeszcze mocniej, nie zapomnijcie że to tylko wykob i plusiki nie przekładają się na prawdziwe życie w którym nadal jesteście przegrywami bez przyszłości, essa misie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patostreamy
#danielmagical
#rafonix
  • 24
@KozussziJB
ta on by dostal klapsa i pierwszy by biegł na komisariat nagrywając całą akcje i biegł do tvnu. Ciekawe jestem czy ma kobiete ( ͡º ͜ʖ͡º) moge się założyć, że mimo podeszłego wieku to posiadanie kobiety trochę nie idzie w parze z walką z wyimaginowanymi wrogami życia z internetu XD

Mam 46 lat i jeżdżę lewą ręką, kobiety nigdy nie miałem( ͡°( ͡°
@snierzyn uuu to właśnie Ty jesteś typowym przegrywem co ma +40 lat a siedzi na wykopie i walczy z patologią na jutube XD jak wróce z roboty to zadzwonie do ojca i mu powiem chyba, że taki stary typ takie rzeczy odpierdyla to chyba na plecy upadnie ze śmiechu XD @flajn mam nadzieje, że Ty już zgłosiłeś pobicie kuracyji na komisariat w swoim okręgu XD?
@KozussziJB: A Ty łykasz jak pelikan że mam +40 lat:-) Czyli nic o mnie nie wiesz i komentujesz, może Ci żal dupę ściska z jakiegoś powodu. Bo ja nic nikomu nie muszę udowadniać, siedzę tu, bo skutecznie walczę z patolą. A Ty co tu robisz? Jakaś życiowa frustracja wychodzi z Twoich postów. Może życie nie poszło w tą stronę, że siedzisz w internecie i tracisz czas na pisanie głupot? Pozdrawiam (
@KozussziJB: nawet wysłałem listem poleconym CD i zgłoszenie w formie pisemnej, a co Ty myślałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdemu powinno się wylać kubeł zimnej wody na głowe, nadal nikt mi nie wytłumaczył skąd taka zawiść do Rafonixa, kiedyś to oboje z grubasem kręcili dymy wyzywali się i było spoko, po sprawie z Guralem (który po prostu zrobił bardziej #!$%@? rzeczy niż pan R i DM razem
@snierzyn na własnym przykładzie chyba mówisz, że cos nie w tą strone poszło bo to Ty się temu tak oddajesz, ja tylko siedze w pracy i sie nudze to tocze beke z szeryfów internetu na wykopie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Znajdz kobiete, pobzikaj i Ci przejdzie
@KozussziJB: Ja już wyjaśniałem dlaczego to robię. Na przykładzie mojego znajomego który okazał się pedofilem. Drugi raz nie będę wyjaśniał. Jak ktoś będzie chciał znaleźć powody mojej obecności tutaj, niech przeczyta moje stare posty. Pozdrawiam.
@snierzyn Rób co robisz dalej, nie jestem po prostu zwolennikiem Twoich działań bo wydają mi się śmieszne. A że hejt Cie pewnie tylko bardziej motywuje to działaj. I nie, nie jestem fanem lordozy XD Mam nadzieje, że jak tak lecisz po wszystkich to nie bedziesz hipokrytą i zajmiesz sie medżikalem. Pozdrawiam również
@flajn: . "Teraz możecie się wyżyć, a z pani Rafonixowej beka, bo to dziewczyna, a jak każdy wie, jest to obiekt nieosiągalny dla was stulejarze więc oczywiste że musi się jej oberwać."

Najbardziej, bo najboleśniej oberwało się Kindze od rafonixa, który to sam, jako jej "ukochany" zwyzywał ją od najgorszych przed tysiącami widzów. od nikogo nie mogła oberwać mocniej. skąd taka nienawiść do rafonixa? a no chociażby z traktowania ludzi, jakie