Wpis z mikrobloga

Mam problem mam dobrego kolege ktory strasznie przeksiaknal tym #!$%@? cashbackiem cos tam mowil ze kupie jakiegos easyshopa za iles i mam w #!$%@? zyski od tego co kupuja znajomi oczywiscie posprawdzalem w necie bylo w #!$%@? wyrokow ale na tej broszurce lyonessa tam te wszystkie kraje widnieją gdzie niby jest to nielegalne kompletnie #!$%@? tego nie czaje pogmatwane to jest moglby mi to ktos strescic na jakiej to dziala zasadzie wiem ze to piramida ale chxe jakos obalic jego tezy ale kurde sam nie potrafie
#lyoness
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jurek920: niedawno znajomy mnie zaprosił na spotkanie i przedstawił mi coś chyba podobnego, tyle że od Sauvre (czy jakoś tak). Działa to tak:
1. Jesteś partnerem
2. Polecasz produkty
3. Dostajesz prowizję od ich sprzedaży
4. Wciągasz w to kolejne osoby
5. Masz prowizję od zakupów ich oraz ich klientów

Przynajmniej tak to miało działać w Sauvre. Piramida polega na tym, że Ci klienci Twojego klienta mają swoich klientów i każdy
1. Jesteś partnerem

2. Polecasz produkty

3. Dostajesz prowizję od ich sprzedaży

4. Wciągasz w to kolejne osoby

5. Masz prowizję od zakupów ich oraz ich klientów


@cyanoone: Poprawka:

1. Jesteś partnerem.
2. Polecasz "wspaniałą okazję biznesową", "dochód pasywny", dołączenie do struktury.
3. Nie sprzedajesz produktów, bo nie jesteś pracownikiem MLMu ani nie masz działalności gospodarczej. MLM nie polega na sprzedawaniu, bo MLM to piramida finansowa.
4. Wciągasz w to kolejne
@Jurek920: robisz zakup i sklep zwraca ci jakiś tam procent, plus osoba która cię zapisała dostaje 0,5% chyba. No i punkty za które dostajesz dodatkowy zwrot czy tam lepszą ofertę.
@Jurek920: coś o zakazach słyszałem, co do easyshopa to według mnie nie warto, bo musiałoby to być bardzo popularne i ludzie musieli by pamiętać o korzystaniu z tych kart, a na to nie masz co liczyć. Mam znajomego co parę lat temu mocno w tym działał i zapisał trochę ludzi i chyba więcej jak 10 zł miesięcznie nie wyciąga xD Strata czasu dla mnie, a sam cashback spoko jak np masz