Wpis z mikrobloga

@piotrass007
Ech, jakby nie ta akcja życia Renato, który po euro zaczął grać lipę w dodatku rykoszetem po nodze Maczynskiego to byśmy utrzymali to 1-0 a potem w półfinale Walia bez Ramseya

Ehhh chciałbym się myslic ale wydaję mi się że za mojego życia już większych emocji w nogę przez telewizorem nie przeżyje, choć młody ze mnie szczyl w sumie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kurla jakbysmy wtedy to strzelili. 2-0, to autostrada do finalu, rusel crowe by #!$%@? na twiterze, memy krazylyby po internecie, a tak to tylko ,,fajna akcja" ehhhhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@piotrass007: Akcja dekady, jeśli chodzi o naszą reprezentację. Ale pożytku zero. Szkoda bo mogła dać historyczny sukces.
Grosik najpierw zgubił tempo, później na ułamek sekundy się zawahał, źle przyjął i chwilę po tym podjął najgorszą możliwą decyzję.

Powinien po prostu #!$%@?ć. Mimo złego przyjęcia, miał piłkę po pierwsze na swojej nodze, a po drugie kąt nie był aż tak ostry. Spokojnie mógł pociągnąć strzał na krótki lub długi słupek ziemią
  • Odpowiedz
@Chiellini: #!$%@?ł bo źle przyjął. To była sytuacja na strzał, a on odskakującą mu piłkę dośrodkował na pałę mimo, że tam napastnik dobrze wyczekał obrońców zostając za ich plecami i tylko czekał na wyłożenie piłki do tyłu
  • Odpowiedz