Wpis z mikrobloga

@wedfknjskvn: Taką, w której obrońcy nie wiedzieli co się dookoła nich dzieje, bo tak byli zamotani przez przeciwnika, wykończenie tutaj jest akurat nieważne, różne wykończenia akcji masz w praktycznie każdym meczu, ale sytuacji, w której obrońca jest tak zdezorientowany przez akcję przeciwnika, że aż kręci w miejscu piruety raczej nie. Wspomniałeś, że takie klepki występują bardzo często, więc nadal czekam na jakiś dowód twoich słów, czy jak zwykle wyjdzie na to,
  • Odpowiedz
@wedfknjskvn: ALE MI JĄ POKAŻ, umiesz czytać? Jest tam wyraźnie napisane, POKAŻ. Kolejne, wspomniałem byś mi pokazał akcję z UE 2016, jeśli nawet, możemy rozszerzyć do wszystkich reprezentacji, a ty wyskakujesz z Barceloną, kolego, ja nie chce nic mówić, ale jakiś kurs czytania ze zrozumieniem to by ci się przydał, bez obrazy :D
  • Odpowiedz
a dobra, uczestnik konwersacji na tagu csgo, więcej nie musisz nawet odpowiadać xD idź se popykać na komputerku dzieciaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no idź pograj sobie w gierczki dzieciaczku i nie zawracaj gitary, masz podany konkretny przykład wiec sobie zobacz albo nie

napisał typ co zaczął szufladkowanie bo zobaczył że napisałem kilka komentarzy (nawet nie postów) pod tagiem z którym ma jakiś problem XD typ piedrololoniety (
LukaszN - > a dobra, uczestnik konwersacji na tagu csgo, więcej nie musisz nawet odpo...

źródło: comment_hvMRQUq0k9bOdoP9sS9c9eAJOPsUSaN1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@wedfknjskvn aż sobie sprawdziłem mówisz o tym golu gdzie nie było żadnej gry kombinacyjnej tylko piłka kopnięta na aferę i grizzman dobiegający do niej przed polem karnym ?

Co do Barcy to fakt tak grali ale to zespół grający na codzien ze sobą dużo więcej warty od naszej repry:p
  • Odpowiedz