Wpis z mikrobloga

Muzułmanie zakłócili marsz równości na wyspie Mauritius. Reakcja wykopu?
'Czasami przyznam rację islamowi, ale nigdy zbo****com LGBT.'
'hahahaha . tyle chciałem powiedzieć dziękuje za nieuwagę.'
'i pewnego dnia zaczną wyrzynać miejscową ludność zaczynając od was :D'
'*zdjęcie brevika*'

Ale to przecież 'lewacy' mają mindfuck/'zwiechę' -> https://www.wykop.pl/link/4349219/comment/55612055/#comment-55612055
#lgbt #bekazprawakow #neuropa
Pobierz artpop - Muzułmanie zakłócili marsz równości na wyspie Mauritius. Reakcja wykopu? 
'...
źródło: comment_aLRN9DkO2Pm7j3czU5JuRhSq3JEow7Yt.jpg
  • 25
@artpop: Heh. Wykopki się śmieją z "głupiego lewactwa", ja się śmieję z głupich wykopków, które z jednej strony nienawidzą islamu, oj tak strasznie nienawidzą... a z drugiej mańki chętnie z nimi sztamę przybijają, gdy chodzi o "wspólnego wroga". Wolnościowcy, psia mać.

A czym, tak w zasadzie, różni się fanatyczne katolstwo, reprezentowane choćby przez nasz kochany ONR czy Wszechpolski Kościół Toruński, od fanatycznego muzułmaństwa? Tym, że ci pierwsi jeszcze do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@artpop: Ale nie rozumiem. To zupełnie normalne nienawidzić muzułmanów i kochać narodowców, nawet jeśli są tacy sami.
Przecież polscy narodowcy walczą po polskiej stronie, a tamci nie.
To jak kibicowanie swojej własnej drużynie, jak obie grają w tą samą grę.
I też neonaziści na przykład nie chcą Niemców atakujących ich kraj jak za czasów wojny, a swój własny kraj atakujący Niemcy. Takie to trudne do zrozumienia że każdy stoi po jakiejś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MadokaDobraWaifu: Wszystko inne jest niestabilne. Nienawiść zawsze wygra z dobrem. Chyba że stworzymy odosobniony świat w którym jest na tyle mało nienawiści, że samo dobro utrzyma świat. Ale potem przychodzi trochę nienawiści i niszczy całe wypracowane dobro.
Jeśli chcesz się przeciwstawić nienawiści, to możesz to zrobić tylko swoją nienawiścią. Albo uciec.
Dlatego kraje bez nienawiści istniały, bo się odgradzały od nienawiści, ale po pewnym czasie zawsze to padało. I teraz ponownie
@Antyradek: Nie lubię tego robić, ale takie poglądy przeważnie mówią więcej o autorze, niż o samej treści. Sam temat jest zdecydowanie bardziej złożony i nie potrafię tego ubrać w zgrabny post, ale generalnie nie wierzę w to, co mówisz, ani w pojęcia typu wojny sprawiedliwej. Świat już nie musi opierać się na konflikcie, ale jest to niestety bardzo opłacalne pewnym wpływowym graczom.
Pewnie uznasz, że to naiwność z mojej strony, w
aborcji, antykoncepcji


@mnik1: gwoli ścisłości: islam jako taki jest stosunkowo liberalny w tych dwóch kwestiach, mimo, że formalnie ST i NT są elementami islamu.
Następnym razem przy wymienianiu polecałbym temat tradycyjnie rozumianych ról płciowych - tutaj jest imho więcej zbieżności.
@artpop: To co napisałeś oprócz bezdennej głupoty tych "prawaków" pokazuje jeszcze większą głupotę "lewaków", pragnących przyjmować islamskich imigrantów, którzy to Was - homoseksualistów nienawidzą i swoją świętą wojnę najchętniej rozpoczęliby od Was właśnie.

Jeśli ktoś jest czy to prawakiem, czy to lewakiem i przyjmuje bezkrytycznie jakieś polityczne doktryny to jest debilem bez własnego zdania niezależnie po której stronie stoi.
A czym, tak w zasadzie, różni się fanatyczne katolstwo, reprezentowane choćby przez nasz kochany ONR czy Wszechpolski Kościół Toruński, od fanatycznego muzułmaństwa? Tym, że ci pierwsi jeszcze do swoich przeciwników nie strzelają?


@mnik1: jako ateista widzę różnice pomiędzy grupą która ma WYRAŹNIE zapisane w swojej świętej księdze że ma mi upierniczyć głowę, a taką która ma tam jednak coś o nadstawianiu policzka

wiem że jedni i drudzy czytają wyrywkowo, ale nadal
@Logytaze albo osobie co widział na oczy jak to wygląda w UK lub Niemczech wyobraź sobie że w twoim mieście zjechało stado Cyganów ( ͡º ͜ʖ͡º) i któregoś pięknego dnia idziesz do biedy po piwo i masz wrażenie że coś niegra