Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja odnosnie #narkotykizawszespoko w #uk. Moj znajomy zawsze trzyma pare krzakow w sezonie od wielu lat. Nigdy nie mial stycznosci z policja i cala wiedza na temat prawa odnosnie tego opierala sie na plotkach/internecie. Pare dni temu jednak przekonal sie jak nielegalna uprawa moze skutkowac w konsekwencjach. Uprawial on 3 automatyczne odmiany i jedna pelno sezonowa.

Policja szukajac zrodla zapachu sprawdzala prywatne ogrodki (mi sie zdaje ze uprzejmi sasiedzi nakierowali) znalazla, zabrala i kazala przyjsc na nastepny dzien na przesluchanie. A oto konsekwencje:
1. Upomnienie
2. Kurs wiedzy o narkotykach 3h za 55f
3. Brak

I tyle ;) takze jak ktos tam cos na #emigracja to spokojnie mozna zrezygnowac z kontaktow dilerskich. Pozdrawiam.
Oto zdjecia z dnia przed atakiem policji. (2 zdj w kom)
Raul_Duke - Ciekawa sytuacja odnosnie #narkotykizawszespoko w #uk. Moj znajomy zawsze...

źródło: comment_2l6KlaYPFh7WN4QlNoIkm90xL9UJP5a2.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie pisze o dostepnosci narkotykow. Chyba bardzo wybiórczo czytasz moje komentarze. Pisze o przyjaznosci panstwa i policji obywatelowi - w kazdym zakresie. Nie karanie za pierdoły jest jedna z nich. Stawianie zdrowego rozsadku ponad prawem pisanym. Sluzenie obywatelom a nie wladzy. A to bardzo rozni UK od Polski
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raul_Duke: nic nie grozi, ale nie wolno uprawiac.
Ziomek ktoremu wynajmowalem pokoj mial 5 malych krzaczkow. Agencja #!$%@? na policje. Przyszli, ogladneli, parskneli smiechem jak zobaczyli uprawe. Kazali wyrzucic, przy nich, do kontenera na smieci. Spedzili u mnie 25 minut z czego 20 rozmawialismyo pajakach, bo akurat zobaczyli, ze ma terra.
Podczas wizyty nie omieszkalem zapytac jak to jest z tymi 3 krzaczkami na wlasny uzytek. Nie mozna miec nic.
  • Odpowiedz