Wpis z mikrobloga

Ciekawa sytuacja odnosnie #narkotykizawszespoko w #uk. Moj znajomy zawsze trzyma pare krzakow w sezonie od wielu lat. Nigdy nie mial stycznosci z policja i cala wiedza na temat prawa odnosnie tego opierala sie na plotkach/internecie. Pare dni temu jednak przekonal sie jak nielegalna uprawa moze skutkowac w konsekwencjach. Uprawial on 3 automatyczne odmiany i jedna pelno sezonowa.

Policja szukajac zrodla zapachu sprawdzala prywatne ogrodki (mi sie zdaje ze uprzejmi sasiedzi nakierowali) znalazla, zabrala i kazala przyjsc na nastepny dzien na przesluchanie. A oto konsekwencje:
1. Upomnienie
2. Kurs wiedzy o narkotykach 3h za 55f
3. Brak

I tyle ;) takze jak ktos tam cos na #emigracja to spokojnie mozna zrezygnowac z kontaktow dilerskich. Pozdrawiam.
Oto zdjecia z dnia przed atakiem policji. (2 zdj w kom)
Raul_Duke - Ciekawa sytuacja odnosnie #narkotykizawszespoko w #uk. Moj znajomy zawsze...

źródło: comment_2l6KlaYPFh7WN4QlNoIkm90xL9UJP5a2.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@TomgTp: Wlasnie ludzie mowili ze nic nie grozi do 3 krzakow. Tam mial 4. Jak nie jestes dilerem nie dzialasz w jakiejs grupie nie masz w kartotece nic zlego to nie beda ciebie nekac. Murzyni wysylaja sms z katalogiem i cennikiem a przywoza pod dom faketaxi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raul_Duke: z tego co mi gliniarze powiedzieli to nie, dodatkowo ostatnio Qlop wrzucił filmik z Pragi i miał podobna sytuacje, z tym że palił na ławeczce a Panowie podeszli a w kieszeni miał jakas smieszna ilosc - tlumaczył sie ze wszyscy mu mowili że u nich mozna palic XD zabrali mu jointa, resztke tematu i 200 koron - bo tylko tyle miał przy sobie XDD
  • Odpowiedz
@Raul_Duke: A ja tego nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie rozumiem niekonsekwencji prawa, z jednej strony jest to zakazane z drugiej możesz hodować i dostajesz upomnienie. Według mnie takie prawo wspiera "szarą strefę" która handluje dragami. Bez sensu, lepiej było by po prostu zalegalizować. Wtedy normalnie można było by mieć krzaka a nawet sprzedawać legalnie boby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz