Wpis z mikrobloga

No dobra, rozstrzygnijmy to raz na zawsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) który zegarek do biegania?
1) Polar M430
2) Garmin Forerunner 35
3) TomTom runner 3

Wszystkie prawie w tej samej cenie i chyba oferują to samo. Czego ja oczekuję:
- gps i puls
- żeby się dało łatwo to zgrywać do endomondo
- czytelny wyświetlacz
- no i żeby generalnie nie był to szmelc i dobrze działał. :D

Dzięki!

#bieganie
  • 12
@aikonek

Tylko tomtom w wersji music, słuchawki na bluetooth i jazda :) Tomtom ma świetne wsparcie z endo, wlaczasz tylko apke na fonie - synchro z zegarka i dane już są w endo.
Reszty nie znam, ale wiem że na pewno nie ma modelu z muzyką.
W tomtomie masz też podstawowe tryby treningowe.
@Stormweaver: @wunder_waffel: a jak wygląda w Waszych garminach kwestia dokładności GPS i szybkości "łapania" sygnału? Czytałem jakieś komentarze, że trzeba długo czekać (nawet kilka minut) żeby ustalił pozycję, a potem na trasie też przekłamuje o kilka procent w stosunku do rzeczywistego przebiegniętego dystansu. Zastanawiam się, czy to ktoś konfabuluje, czy może rzeczywiście tak jest w forerunnerze 35.
@robak787: kupiłem w końcu Polara. Ten Garmin 35 jest przede wszystkim brzydki i chyba ma mniej bajerów. Fajny jest 235, ale za niego już trzeba dać 1k, a M430 chodzi po ~681 na allegro. Jutro się przebiegnę to zobaczę jak śmiga - póki co puls mierzy dobrze. :D Reaguje na zmiany po paru sekundach. Bardzo dużo opcji i bajerów w tym całym Polar Flow.