Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem Mirki. Mam taki problem ,że jestem w związku już od prawie 4 lata i od jakiś paru miesięcy różowa jest coraz mniej zainteresowana seksem. Na początku mogliśmy to robić cały czas a teraz czuję się jak w celibacie. Mam spore potrzeby i wydawało mi się ,że ona też ale życie jednak pokazuje coś innego. Nie chce kończyć z nią związku bo poza tym wszystko jest super. Tylko nie wiem ile jeszcze wytrzymam w takim stanie rzeczy. Próbowałem z nią rozmawiać ale nic to nie dało. Z każdym dniem czuje tylko więszą frustrację. Nie wiem już co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°). Bolec na boku wykluczony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: chemia miedzy wami wygasla. To co omamia ludzi i laczy kiedys sie konczy. Kazdy zwiazek to czeka. Teraz to sprawa hadlowo- taktyczna. Albo jej sie oplaca z toba zostac, bo jestes w czyms dobry, nieziemsko przystojny, albo masz kase. Albo jej sie nie oplaca. Jak poznac ze jej sie nie oplaca?
Pomysl czy magiczna bo natychmoastowa wymiana ciebie na losowrgo normika duzo zmieni w jej zyciu. Straci srodki, mieszkanie, prace
tak? To powinno byc ok i seksy wroca.

Nie?


@orzeszkowakrolowa: Dobre podsumowanie, jednak z tym wariantem na "tak" to też nie do końca - jak jest pewna, że pomimo braku seksu opa jej nikt nie ukradnie, to nie będzie się wysilać. Rada dla opa - popracuj nad bolcem na boku.
@throwaway6102: czy ja wiem....bo np mojego chada laski chca mi krasc. Czytam co jakis czas na jego telefonie zaproszenia od rozowych na tenisa ze sniadaniem i takie tam. Tylko ze one go chca bo jeszcze nie wiedza co to za wredna franca. xD jeszcze beda prosic zebym go wziela z powrotem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Za dużo się filmów naoglądałeś jak myślałeś, że kobieta będzie cię zawsze pożądać. Prawda jest taka, że to normalna kolej rzeczy. Celem życia kobiety jako płci słabszej jest jak najszybsze usidlenie faceta i doprowadzenie go do tego, że przyrzeknie jej, że nie opuści jej aż do śmierci. Wtedy będzie miała zapewnioną bezpieczną przyszłość i zasoby dla siebie i dla potomstwa. Narzędziem niezbędnym do tego jest uroda i seks, który służy