Wpis z mikrobloga

#przegryw #stulejacontent
jak poskładać swoje życie Mireczki, jeśli nawet sam ze sobą się źle czuję? O odczuciach wśród normików nawet nie mówię.
Jestem na gównostudiach, bez pracy, różowej i pomysłu na siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeszcze kilka lat temu wychodziłem ze znajomymi na piwo czy po prostu połazić, czego teraz za wszelką cenę unikam. Jeszcze 8-10 lat temu potrafiłem ok 10 godzin dziennie być na dworze, grając w piłkę i z tymi których lubiłem i z tymi których nie.
Czuję, że niedługo karuzela #!$%@? osiągnie maksymalne obroty.
  • 12
@nosacz_ninja Zacznij robić to co lubisz. Ja np odkryłem frajdę we wspinaczce, bieganiu, chodzeniu po górach. Najgorzej gnić nie robiąc nic pożytecznego, takie odwlekanie czasu byle się nie zanudzić.
@Manymouse: Dokładnie, a później żałowanie że się straciło ten czas.
@nosacz_ninja: Pamiętaj, że najważniejsza jest samorealizacja, rób rzeczy dla siebie, to Cię uszczęśliwi najbardziej, znajdź jakąś pracę, choćby dorywczą, zacznij coś robić, rozwijaj się i nie stój w miejscu. A różowa? Uwierz, że jak rozpoczniesz inwestowanie w siebie, to ktoś się pojawi na horyzoncie ;) . A wiesz dlaczego? Bo zyskasz pewność siebie. Będziesz miał pasję, a to przyciąga innych
@wielebny_ Kiedyś to było... ( ͡ ͜ʖ ͡) @Manymouse Też kiedyś myślałem o wspinaczce czy chodzeniu po górach czy rolkach, ale potem przychodzi kolejny dzień, jeszcze kolejny i nic z tego nie wychodzi @SuKKub Trudno tak nagle zacząć, nawet nie wiem co miałoby mi dać tę radość. Jakoś wątpię, skoro niemal całe życie byłem odrzucany, a dziewczyny wolały kłamać że nikogo nie chcą na razie z nikim
@nosacz_ninja: Widocznie w złym towarzystwie się obracasz, lepiej mieć kolegę podobnego do Ciebie niż byle jakiego. Ludzie, którzy szydzą ze słabszych zamiast im pomagać, w pojedynkę nic by nie zdziałały. To takie charaktery mocne w grupie dla mnie- żenua poziom 100.
Znajdź na fejsie albo innym tego typu portalu ludzi z Twojej okolicy, którzy na przykład robią wypady w góry, czy tacy co się spotykają na rolki, jakieś nie wiem wspólne
@Mirkoszczur: Bez urazy, ale to już gdzieś w depresję się wpada, jak nic nie sprawia przyjemności. Ludzie lubią różne rzeczy, jak na przykład granie w gry, tworzenie stron, spacery, piknik, nie muszą być to od razu sportowe rzeczy, trzeba popróbować może jakichś nowych rzeczy i Cię to zaszczepi ?
@Mirkoszczur To znaczy że jesteś ofiarą gwałciciela, który 20 lat torturował cię w piwnicy. Normalny człowiek, a nawet z rodziny patologicznej nie może nie mieć przyjemności z robienia rzeczy.
@SuKKub: a tam uraza od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo możliwe, że po sposobie pisania ten mirek ma depresję, nie żeby coś rada całkiem spoko, jak nie masz #!$%@? psychiki pod tym względem.
@Manymouse: Człowieku, z Ciebie się taka ignorancja wylewa, że aż mnie to #!$%@?. Pewnie jesteś z tych, co twierdzi, że depresja to wymysł człowieka, #!$%@? że rocznie umiera około 8k ludzi przez
@Manymouse: człowiek nie musi być trzymany 20 lat w piwnicy, żeby mieć coś z mózgiem i nie odczuwać przyjemności. Może być dla niego wszystko obojętne po prostu. To Ty rzuciłeś tezę, że jak życie nie sprawia Ci przyjemności, to musiałeś być trzymany w piwnicy i torturowany oraz gwałcony.
@Mirkoszczur Żeby człowiek nie odczuwał ŻADNEJ przyjemności z niczego, co napisałeś, to musi być po naprawdę okropnie traumatycznych przejściach. Problemem jest to, że połowie przegrywów wydaje się, że są w najgorszej sytuacji i to oni są najbardziej pokrzywdzeni. Prawda jest taka, że jak cały dzień siedzisz w domu i nic nie robisz, to jak może cię cokolwiek interesować?
Jak coś jest dla kogoś obojętne, to idzie do psychologa żeby znaleźć radość.