Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu serdecznie podziękowania ze strony rodziców dziewczynki za wszelkie zaangażowanie w akcję. Natalka otrzymała w sumie 50 kartek, niektóre z nich były w formie paczki.

Zamówiłam przepiękny tort, poczęstunek, opłaciłam obóz a także zakupiłam dla małej serie książek, które lubi czytać. Uśmiech na twarzy dziewczynki - bezcenny. Jeszcze w dniu komunii bawiłam się w fryzjera i zrobiłam małej fryzurę na komunię :)

Przesyłam dowody płatności w komentarzach

#komunia #podsumowanie
atencjuszka - W nawiązaniu do tego wpisu serdecznie podziękowania ze strony rodziców ...

źródło: comment_Qxi61Szic6Yv2Mfnuv6uQrkDPuPyyHBh.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@atencjuszka: Ciesze sie ze moglem pomoc. I trzeba przyznac ze dobra robota! Gdyby kazdy tak dokumentowal zbiorki to takie akcje bylyby jeszcze popularniejsze! Brawo! Jedynie moglas w tym serduszku cenzury zostawic banana na twarzy by widziec te radosc!
  • Odpowiedz
@Cenwargh: rodzice dowiedzieli się w dniu kiedy wrzucilam tutaj wpis podsumowujący zbiórkę, że mała jedzie na obóz i starczy na parę innych rzeczy jak tort i prezenty; rodzice się wzruszyli np a mała w dniu komunii jak zobaczyła ksiązki, tort, poczęstunek a na koniec dowiedziała się o obozie - to strasznie się ucieszyła.

Rodziny nie bylo, na komunii byli rodzice, mala i ja. Tak jak pisalam, zadnej patologii tam nie ma,
  • Odpowiedz
+
z uzbieranych pieniędzy 2064,61 zł
- 1250 zł obóz
- 280 zł tort
- 216 zł catering
- 19,99 zł kartka komunijna
- 244,78 zł empik książki
- 50 zł do koperty
Wydano: 2060,77 zł
  • Odpowiedz