Wpis z mikrobloga

Zostalem wywalony z grupy na facebooku. Grupa nazywala sie "protest taxi", takie wykopowe przegrywy tylko jezdzace na taksowce, boldupiace na politykow, ubera i klientow - w skrocie wszystkich wina tylko nie ich, ze zamiast jezdzic to stoja. Na zwroceniu uwagi, ze uber by nie powstal gdyby nie ich zachowanie - a glownie zachowanie zlotow z warszawy zostalem zwyzywany od lewusow (w sloganie warszawskich zlotow to znaczy czlowiek swiadczacy uslugi przewozu nieposiadajacy licencji Taxi). Po pokazaniu licencji zostalem nadal wyzywany jako mieszkaniec prowincji - w koncu swiadcze inne uslugi niz oni w warszawie xd

Suma sumarow, kiedy zwrocilem uwage jednemu panu, ze brak argumentow sklania go do wyzywania mnie, ten usunal swoje posty, a ja po 3 mimutach zostalem wyproszony z grupy xddd

Mam kilka screenow jesli ktos chcialby zobaczyc jak wygladaja rozmowy zlotow miedzy soba xD

Rak, a ja jestem/bylem taryfiarzem... A w warszawie tylko UBER xdddd

#taxi #taxizlotowa #uber
  • 24
@gali20 najwieksza reklame zrobili im warszawscy taryfiarze, gdyby nie protestowali i nie lapali uberowcow to by im takiej reklamy nie zrobili - i duzo osob by sie pozniej o nim dowiedzialo. Nawet uber chwalil sie zwiekwzona kilkukrotnie iloscia kursow w czasie oblawy warszawskich taryfiarzy, a blokowanie miasta ich dobilo
@Krowa_i_kurczak w usa tez, i co? Gdyby nie akcje taryfiarzy o uberze dowiedziala by sie mniejsza liczba osob i w przeciagu roku nie rozwineliby sie tak, zeby przejac najwieksze miasta w polsce - polecam wrocic nawet do wykopow sprzed 2 lat, ile ludzi kopalo artykuly szkalujace taryfiarzy, a media wygladaly tak samo. Ba, nawet akcja wymierzona w warszawskie zlotowy przez it wziela sie po slynnym oblewaniu olejem aut uberowcow - takiej reklamy
@Krowa_i_kurczak bo uber to gownofirma zarabiajaca na naiwnosci kierowcow, ja temu nie przecze - jedyny co chcialem im wytlumaczyc, to zeby zamiast narzekac na zachodzie korporacje i zlych klientow moze warto by sie zastanowic nad swoim zachowaniem i zmienic strategie?
@Marakuja Ale co ma zrobić przeciętny taksiarz? Boli nas to że przychodzi zagraniczna firma, ma #!$%@? na przepisy, zatrudnia na lewo nielegalnych imigrantów i nie płaci podatków. Wszystkie należności sprytnie przerzuca na kierowców a ci ich nie płacą bo są podpięci pod jakąś firmę słupa zarejestrowaną na Malcie.
I państwo jest bezradne. Ma w dupie mnie placacego ZUS i dochodowy.
@gali20 najwieksza reklame zrobili im warszawscy taryfiarze, gdyby nie protestowali i nie lapali uberowcow to by im takiej reklamy nie zrobili - i duzo osob by sie pozniej o nim dowiedzialo. Nawet uber chwalil sie zwiekwzona kilkukrotnie iloscia kursow w czasie oblawy warszawskich taryfiarzy, a blokowanie miasta ich dobilo


@Marakuja: zdradzę Ci mały sekret ale nikomu nie mów ok?

@gali20 fajne apki maja tez lokalne i krajowe korporacje.

Pytanie, do ilu osob doszla informacja w wiadomosciach o 19 na wszystkich kanalach tv? Myslisz, ze ubera by bylo stac na reklame na tylu stacjach i serwisach spolecznosciowych przez tyle tygodni?
@devcoder jakie sranie we wlasne gniazdo? Zwykla normalna dyskusja, zauwazenie pewnych problemow, a odpowiedzia na kazda teze to wyzwisko z ich strony. Ty pewnie bys spuscil wzrok na buty i udawal, ze wszystko w porzadku?

Edit: nie utozsamiam sie z ta grupa zawodowa, przynosi mi wstyd, a patologie pietnuje bez wzgledu na pochodzenid